مجموعه آموزش حرکات ورزشی و تناسب اندام
مجموعه آموزش حرکات ورزشی و تناسب اندام

 

 

مجموعه آموزشی تناسب اندام 

نوع محصول : آموزش تناسب اندام با ورزش

شکل محصول : DVD 1 عدد

مناسب برای : افرادی که به سن بلوغ رسیده اند ( ۱۳ تا ۶۰ سال ) 

نحوه ارائه : سفارش آنلاین – سفارش با پرداخت کارت به کارت

 

مدت رسیدن محصول به دست شما : پست پیشتاز ( سریعترین پست ) حداکثر ۳ روز از زمان سفارش شما در سایت طول می کشد تا محصول به دست شما برسد.

 

وقتی ۱۶ ساله بودم شروع کردم به ورزش کردن. در کمتر از ۳ ماه اول چند کیلو چربی از بدنم کم شد و چند کیلو عضله خوش فرم ساختم. بعد از چند سال ورزش کردن متوجه چند نکته مهم شدم.

اولین نکته مهم : برای داشتن بدنی سالم احتیاج نیست هر روز ورزش کنید! کافیست فقط هر هفته ۴ یا ۵ جلسه فعالیت کنید.

دومین نکته مهم : برای داشتن بدنی خوش فرم لازم نیست بیشتر از ۴۵ دقیقه در هر جلسه ورزش کنید.

سومین نکته مهم : بهترین تحرک برای داشتن یک احساس خوب این نیست که روی تردمیل بدوید. کافیه تحرکی کنید که واقعا دوست دارید انجام بدید.اون تحرک می تونه یک بازی باشه.

چهارمین نکته مهم : همیشه به دنبال این بودم تا سبک اجرای حرکات به شیوه صحیح را بیاموزم. به راستی مجموعه ویدئویی فوق، علمی ترین مجموعه ای بود که توانستم در این سالها به کمک آن شیوه صحیح حرکات را بیاموزم. اگر حرکات را صحیح اجرا نکنیم مطمئنا لذتی از ورزش کردن نمی بریم.

 

ویدئوی جدید سینا شریف زاده در زمینه کاهش اشتها با ورزش را از اینجا دانلود کنید. 

صوت  جدید سینا شریف زاده در زمینه کاهش اشتها با ورزش را از اینجا دانلود کنید. 

 

 

 

بعد از گذراندن آموزش های این دی وی دی در باشگاه منتظر باشید تا افراد شیوه صحیح حرکات را از شما بپرسد!

 

همانطور که می دانید برای اینکه در یک باشگاه ورزشی و از یک مربی در سطح عادی یک برنامه ورزشی بگیرید که برای یک ماه طراحی کرده باشد، می بایست حداقل ۳۰ تا ۱۰۰ هزار تومان پول پرداخت کنید. حالا شما با خرید مجموعه آموزشی حرکات ورزشی و تناسب اندام می توانید برای ۲ ماه به صورت کاملا رایگان و به صورت اختصاصی از برنامه های ورزشی که برای شما آماده می شود استفاده کنید. اینگونه خرید این محصول آموزشی به کسب سود توسط شما کمک می کند. دیگر لازم نیست هزینه هنگفتی برای یک برنامه بدنسازی پرداخت کنید. کافیست محصول را سفارش داده و آن را درب منزل دریافت کنید. دقت کنید قبل از اینکه محصول به دستتان برسد برنامه ورزشی با مشورت شما برایتان آماده شده و برایتان ایمیل می گردد.استفاده از این فرصت  تنها تا پایان تابستان ۱۳۹۴ قابل استفاده است. 

 

می خواهم ۵ ویدئو از این مجموعه را به شما هدیه بدهم و راجع به حرکات برای شما نکاتی مهم ارائه کنم.

 

حرکت شماره ۱ : شنا سوئدی

تقویت کننده : کمربند شانه ای و عضلات سینه ای و عضلات متعادل کننده بدن

شنا سوئدی یکی از حرکات بسیار مهم برای اندازه گیری سلامت بدن از نظر قدرت جسمانی است. این حرکت را در بسیاری از آزمون های قدرتی- استقامتی لحاظ می کنند تا فرد ورزشکار با چالشی جدی روبرو شود.اجرای این حرکت برای شما باعث می شود تا بدنتان در ناحیه بالا تنه با فرمی بسیار زیبا نمایان شود. دقت کنید این حرکت به شیوه ای دیگر برای بانوان اجرا می شود که در لوح فشرده این حرکت جای داده شده است.

 

این مطلب را بخوانید :  بخش اول همایش کاهش وزن را رایگان تماشا کنید

 

 

۳ ساعت به جدیدترین شیوه های جهانی تناسب اندام ، ورزش کردن را بیاموزید

 

شاید از خودتان بپرسید آخرین بار که ورزش کردم کی بود!؟ یا شاید این سوال را بپرسید که آیا وقت ورزش کردن دارم یا نه!

آیا تا حالا از خودتان این سوال را پرسیده اید که بزرگترین دلیل فراری بودن تان از تحرک و ورزش چه بوده؟

 شاید برای مدت کوتاهی ورزش کرده اید و دیگر از ورزش کردن و کسب نتیجه خوب دلزده شده باشید. اما آنچه اهمیت دارد درک این موضوع است که برای ورزش کردن چیزی به جز علم و آگاهی نیاز نیست. علم و آگاهی یعنی اینکه یاد بگیریم به شیوه ای صحیح حرکات ورزشی را بیاموزیم.

همه ما می دانیم ورزش کردن برای ما سودی دارد که نمی توانیم به سادگی از آن گذر کنیم!

یادگیری صحیح برای ورزش کردن به ۲ شکل قابل اجراست.

شکل شماره ۱ : داشتن یک مربی کارآزموده و پرداخت مبلغی زیاد برای آموزش تمامی حرکات و تحت نظر گرفتن شماست. ( در حال حاظر برای ثبت نام در یک باشگاه + تمرین زیر نظر مربی خصوصی حداقل ۳۰۰ هزار تومان است ) مربی شیوه اجرای حرکات را به شما می آموزد اما همیشه نمی توانید مربی را در کنارتان به عنوان یک تمرین دهنده ببینید.

شکل شماره ۲ : داشتن یک مجموعه کوچک و قابل دست یافتن به شکل فیلم ویدئویی است. که همیشه حتی در تلفن همراهتان با حجم کم همراه شماست و به شما می آموزد چگونه این حرکات را به صحیح ترین شیوه ممکن اجرا کنید.

این را خودتان انتخاب کنید که از کدامیک از ۲ روش موجود می توانید استفاده کنید. به ویدئوهای نمونه که در همین صفحه برای شما قرار دادیم نگاه کنید. در صورتی که کیفیت این ویدئو های آموزشی را تایید کردید این مجموعه ۱ حلقه فشرده را سفارش دهید تا طی ۳ روز کاری با پست برای شما ارسال شود.

این حلقه فشرده آموزشی طی ۳ ساعت، تمامی حرکات کار با دمبل، هالتر و دستگاههای ورزشی را آموزش می دهد. فیلم های این مجموعه از سایت معتبر بدنسازی جهانی دریافت شده و همه آنها با نام فارسی شده حرکت در زیر هر فایل قابل مشاهده است.

 

 آیا می خواهید در کمتر از ۱ ماه تمامی حرکات ورزش تناسب اندام ( فیتنس ) را بیاموزید و به بهترین شکل آنها را اجرا کنید؟

 

این مطلب را بخوانید :  کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک

با سفارش این محصول دقیقا چه چیزی دریافت می کنم؟

شما با سفارش این محصول یک لوح فشرده ( DVD ) دریافت می کنید. در این لوح فشرده بیش از ۲۷۰ فیلم آموزشی برای سرتاسر بدن وجود دارد که با دیدن این فیلم های آموزشی دقیقا نحوه صحیح حرکات را به شیوه ای که مربیان مطرح دنیا طراحی کرده اند می آموزید. با دیدن این فیلم ها نیاز ندارید تا به یک مربی مبلغی هنگفت برای آموزش دادن به شما بپردازید. اینگونه صرفه جویی زیادی خواهید کرد.

 dvq0

 

 

 

هزینه دوره : فقط ۲۹ هزار تومان  

 

Untitled-2

xfvbfds

 

حرکت شماره ۲ : شکم خوابیده با دست کشیده

تقویت کننده : عضلات شکم و میانی بدن

تا کنون افراد زیادی را دیده اید که به اشتباه دراز و نشست را اجرا می کنند؟! اشتباه یعنی اینکه در دامنه حرکتی اشتباه و با تعداد زیاد.

چند نکته مهم :

 1. برای شروع تمرین شکم به هیچ وجه بدون گرم کردن بدنتان در ناحیه شکم و کمر اقدام به تمرین شکم نکنید.

 2. بعد از گرم کردن بدنتان به هیچ وجه با حرکت دراز و نشست شروع نکنید. بهتر است اول سراغ زیر شکم تان بروید و آن را تمرین دهید.

 3. برای اجرا دراز و نشست بهتر است اول برای مدتی حرکت زیر را اجرا کنید تا عضلات شکمتان قوی تر شوند.

 

 

 

 

 

 

حرکت شماره ۳ : پشت بازو ایستاده دمبل خم جفت دست

تقویت کننده عضلات پشت بازو

میدانم بیشتر از هر کسی انسانهای چاق خصوصا خانم ها از پشت بازوهایی که دارند خیلی احساس رضایت نمی کنند. پشت بازوهای شل و افتاده مشکلی است که برای بسیاری از افراد به وجود می آید و افراد را از نظر شکل ظاهری خود دچار مشکل می کند. حرکتی که برای شما در نظر گرفتیم تا اینجا به شما بیاموزیم، حرکت پشت بازو ایستاده دمبل خم جفت دست می باشد که می توان آن را به صورت تک دست نیز اجرا کرد.

یکی از مهمترین حرکات برای فرم دادن به پشت بازوها که می توان آن را در خانه اجرا کرد و تنها به یک دمبل احتیاج دارد همین حرکت است که در پایین ویدئو آن را می بینید.

سوال : آیا در این مجموعه به ما برنامه تمرینی خاصی ارائه می کنید؟

پاسخ : افرادی که این مجموعه را خریداری می کنند می توانند تا ۲ ماه از برنامه ورزشی در سایت استفاده کنند! برای استفاده از این برنامه کافیست هنگام خرید مجموعه آدرس ایمیل و شماره تماس خود را در سایت ثبت کنند تا با آنها حین برقراری ارتباط، یک برنامه بسیار خوب برای آنها نوشته و ایمیل شود. چی بهتر از این؟!

 

 

این مطلب را بخوانید :  جزیره کاهش وزن

 

 

 

حرکت شماره ۴ : پرس سرشانه هالتر

تقویت کننده : سرشانه ها

اگر می خواهید ۴شانه باشید و دیگران را به خودتان جذب کنید ناچار به اجرای این حرکت هستید. سرشانه های گرد و زیبا باعث می شود تا در لباس بدنتان شکلی فوق العاده زیبا به خود بگیرد. اینگونه هر کس شما را تماشا می کند بی شک به این پی می برد تا شما یک ورزشکار خبره هستید.

تحقیق سال ۲۰۱۴ دانشگاه هاروارد بر روی ۱۹۲۰ نفر که یک تا دو سال از مدت زمان شروع ورزش شان می گذشت نشان داد که ۸۴ % افرادی که حرکات سرشانه را اجرا می کنند، خطاهای بدی در اجرای حرکت دارند!

یکی از مهمترین حرکات برای خوش فرم شدن بدنتان همین حرکت یعنی پرس سرشانه هالتر است.دقت کنید قبل از حرکات سرشانه حسابی خودتان و سرشانه هایتان را گرم کنید.

 

 

 

 

 

 

سوال : این محصول برای چه کسانی مناسب نیست؟

جواب : افرادی که از چربی های زیاد بدنشان خوششان می آید و افرادی که دوست دارند بدن شل و زشتی داشته باشند این مجموعه را خریداری نکنند!!!

 

 

 

حرکت شماره ۵ : اسکوات با وزن بدن

تقویت کننده : عضلات ۴سر ران ( جلوی پا )

شاید به آن اندازه ای که برای قسمت بالایی بدنتان وقت می گذارید و به آن رسیدگی می کنید به قسمت پایینی بدنتان توجه نداشته باشید! قسمت پایینی بدنتان ستون بدن شماست. ستونی که برای تقویت آن اگر هر چه زودتر اقدام نکنید به احتمال زیاد دچار مشکلات بزرگی خواهید شد. عضلات پایین تنه شما دارای عضلاتی پیچیده و سرتاسری هستند که با تقویت آنها می توانید بدن متقارن و سالم تری داشته باشید.

دقت کنید اگر از ناراحتی های استخوانی رنج می کشید و سن زیادی دارید ( بیش از ۵۹ سال )  دکترتان به شما گفته نباید حرکات مربوط به ناحیه پا را اجرا کنید، اول خوب پرس و جو کنید و نظر چند متخصص را بپرسید و در صورتی که به شما اجازه ندادند حرکات را اجرا نکنید تا برای شما مشکلی به وجود نیاید.

برای اجرا این حرکت در چند جلسه اول احتیاج به وزنه ندارید. بهتر است اول شکل صحبح حرکت و نحوه قرار گیری پاها روی زمین را یاد بگیرید. این حرکت را حداقل ۲ بار در هفته و هر بار ۳ نوبت و هر نوبت حداقل ۲۰ تکرار اجرا کنید!

 

 

 

 

هزینه دوره : فقط ۲۹ هزار تومان  

 Untitled-2

 xfvbfds

 

 

 

پیشنهاد محصول مرتبط  

 

کارگاه آموزشی کاهش وزن بزرگ 

 

2

کتاب راز کاهش وزن نوشته سینا شریف زاده

 

book new

 

 

۴ نظر

۴ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 • sara گفت:

  این dvdها هم بـرای خانوم هاا و هم آقایون مناسبه ینی اینجا حرکتی نیس که فقط مخصوص خانومها یا آقایون باشه؟؟ وقابل استفاده برای همه هستش

  • sina sharifzadeh گفت:

   با سلام

   دی وی دی آموزش تناسب اندام، مربوط به حرکاتی است که شما در باشگاه ورزشی بدون وزنه، با وزنه و با دستگاهها انجام می دهید. این دی وی دی نحوه کار با وسایل و وزنه ها را به شما می آموزد. سوالی که پرسیدید بر می گردد به باوری که در جامعه ما به اشتباه در میان مردم جا افتاده و آن این است که انجام حرکات ورزشی به جنسیت افراد مربوط می شود و باید خانمها بعضی حرکات آقایان را تکرار نکنند! خیر این از نظر علم فیزیولوژی و آناتومی و حرکت شناسی و همچنین علم آسیب شناسی و حرکات اصلاحی کاملا اشتباه است. یعنی خانمها می توانند تمامی ماهیچه های خود را مانند آقایان تمرین داده و فرم دلخواه بدهند.
   در صورتی که این دی وی دی را تا پایان شهریور ماه تهیه کنید، ۲ ماه برنامه ورزشی و مشاوره ورزشی رایگان از وب سایت ما دریافت خواهید کرد.

 • مهناز رضایی گفت:

  خیلی وقت بود دنبال چنین آموزشی بودم. تو باشگاه ها مربیا حرکت رو دلسوزانه یاد نمیدن. من این دی وی دی رو سفارش دادم کی به دستم می رسه؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

مقالات

در شبکه های اجتماعی با ما باشید

در تلگرام و اینستاگرام رادیو لاغری را جستجو کنید

ثبت نام دوره آموزشی

ایمیل تان را اینجا وارد کنید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید

advertisement
JoomShaper