جزیره کاهش وزن
جزیره کاهش وزن

 

رکوردار کاهش وزن ۸۰ کیلویی چگونه شام می خورد؟

چگونه در کمتر یک دوره سه ماهه برای همیشه از شر چربی های اضافی دور شکم و پهلو راحت شویم؟

آیا می خواهید در ۲۹ روز  ۱۲ سانتی متر از چربی های دور شکم تان را کاهش دهید؟

یادتان می آید اولین بار کی رژیم غذایی گرفتید؟ چند ماه یا چند سال پیش بود؟ احتمالا تصور می کردید بعد از پشت سر گذاشتن چند هفته تمام چربی هایتان را آب می کنید و دیگر آنها را نمی بینید. اما با کمال تعجب در کمتر ۱ یا ۲ ماه متوجه بازگشت چربی ها شُدید و احساس بدی نسبت به خود داشته اید. این اتفاق در گذشته چندین بار برای من افتاد تا اینکه یاد بگیرم چگونه بر این مشکل چیره شوم. من هم مثل شما هر بار رژیم غذایی می گرفتم، دارو مصرف می کردم یا ورزش می کردم بلافاصله وزنم به حالت قبل بر می گشت.

مصرف مداوم داروها، به کار گرفتن رژیم های غذایی متعدد و انجام ورزش های سخت هیچگاه در بلند مدت نتیجه خوبی نداشته. همانطور که می دانید سازمان جهانی بهداشت در سال ۲۰۱۳ و سازمان بهداشت آمریکا در سال ۲۰۱۴ اعلام کردند از هر ۱۰۰ نفر که رژیم غذایی می گیرند، ۹۵ نفر شکست می خورند.یعنی در کمتر از ۱ سال تمامی وزنی که کم کرده اند را کسب کرده و به حالت قبلی ( چاقی ) بر می گردند.

پس از سالها آزمون و خطا به این یافته رسیدم که مشکل اضافه وزن همانقدر که با خوردن غذا در ارتباط است، به همان میزان بی ربط به خوردن می باشد. کنترل کردن میزان کالری در کوتاه مدت نتیجه مطلوب می دهد و در کمتر از یک دوره کوتاه فرد شکست می خورد. برای اینکه مطمئن شوید رژیم غذایی نمی تواند به شما کمک کند ببینید تا کنون چند بار رژیم غذایی گرفته اید!؟ اگر بیش از ۲ بار رژیم غذایی گرفته اید مطمئنا دیگر نمی تواند رژیم گرفتن به شما کمک کند.

یک شیرینی خامه ای شکلاتی بزرگ بخورید و لاغرتر شوید!

آیا می دانید چگونه بخورید و لاغرتر شوید؟ افسانه یا واقعیت؟! آنچه در ادامه مطالعه می کنید شما را به تعجب وا می دارد. ما برای هر آنچه اینجا می گوییم دلیل و مدرکی داریم. سینا شریف زاده ۱۰۰ % تضمین می کند آنچه به شما ارائه می کند اثر بخش باشد.در غیر اینصورت تمامی هزینه ای که پرداختید به حساب شما واریز می کند. این اولین بار در ایران است که کسی لاغری شما را بدون مصرف دارو یا بدون رژیم گرفتن تضمین می کند. دقت کنید شرط تضمین ما تنها رضایت شماست.  ۹۹ % اعضای وب سایت ما راضی هستند و بیش از ۱ دوره آموزشی از دوره های حرفه ای سینا شریف زاده را شرکت کرده اند.

دوره جزیره کاهش وزن در یک نگاه

مخاطبان : پرخوران احساسی، عصبی خواران ، ورزشکاران ، افراد غیر فعال، افرادی که بدنبال کاهش وزن بدون بازگشت هستند

طول دوره: ۹ جلسه ۲ ساعته

مدرس دوره : سینا شریف زاده نویسنده کتاب راز کاهش وزن و رکورد دار کاهش وزن ۸۰ کیلو گرمی

مبلغ دوره دانلودی : ۹۹۰ هزار تومان بابت دانلود ۹ جلسه شامل فیلم، صوت و دستورالعمل هر جلسه + مشاوره مستفیم با استاد سینا شریف زاده + سورپرایزهای آموزشی جدید

مدت زمان دوره :  دو ماه و نیم دوره اصلی + شش ماه پشتیبانی و آموزش رایگان در زمینه کاهش وزن

قیمت دوره تا پایان سال ۱۳۹۹ تغییر نخواهد کرد. دقت کنید هر زمان در این دوره ثبت نام کنید دوره برای شما فعال می شود و مشاوره ها با هماهنگی قبلی انجام خواهد شد.

دوره جزیره کاهش وزن ماحصل بیش از هزاران بار پیروی از دستوراتی است که شکست خورده و از دل آنها نکاتی فوق العاده موثر بیرون آورده شده است. جزیره کاهش وزن محلی است که وقتی واردش می شوید، دنیایی متفاوت تجربه می کنید. دنیایی که با شناخت هر چه بیشتر راجع به آن با خود واقعی تان رو در رو می شوید. وقتی به جزیره پا بگذارید چیزی در شما به وجود می آید که تا کنون نبوده است. چیزی که علاوه بر اینکه باعث لاغری تان می شود کمک می کند در هر هدفی که دارید موفق شوید.

در جزیره کاهش وزن یک دوره کاهش وزن بدون بازگشت را تجربه خواهید کرد. دوره ای که تا کنون بیش از هزار نفر به صورت خصوصی و بیش از سه هزار نفر به صورت گروهی آن را پشت سر گذاشته اند. دوره ای که تا کنون به صورت اینترنتی افراد بسیاری آن را تهیه کرده اند. موفقیت های شرکت کننده گان این دوره بیش از ۹۰% بوده است. افرادی که در هر جلسه به آنچه آموخته اند عمل کرده و در انتظار نتیجه بوده اند، چیزی شبیه به معجزه را گزارش کرده اند. تا کنون بیش از ۷۲۰۰ نفر در این دوره به صورت غیر حضوری شرکت کرده اند. گزارشی مبنی بر نارضایتی از محصول طی شش ماه اخیر نداشته ایم.

اگر دوستان و فامیل، شما را استاد گرفتن رژیم غذایی می دانند و بارها شکست شما را دیده اند، دوره جزیره کاهش وزن به شما کمک می کند دیگران را شگفت زده کنید. یکی از مشکلاتی که افراد پس از ۴۰ روز استفاده از اطلاعات دوره جزیره کاهش وزن دارند این است که عنوان می کنند دیگران روند کاهش وزنی که برای ما اتفاق افتاده را باور نمی کنند! هنرجویان دوره جزیره کاهش وزن می گویند بقیه باور نمی کنند که بدون رژیم غذایی توانسته ایم جلوی ولع خوردن مان را بگیریم و درست خوردن را بیاموزیم.

بسیاری که حتی باور نداشته اند ممکن است لاغر شوند با بهره گیری از این روش توانسته اند بیش از ۳۰ سانتی متر از دور شکم و پهلوهای خود را کوچک کنند و به شکل دلخواه خود برسند.تا قبل از اینکه این روش را در زندگی خود به کار ببرم بر این تصور بودم که کاهش وزن می بایست با گرسنگی کشیدن و رنج زیاد همراه باشد. اما وقتی مطالبی که در دوره جزیره کاهش وزن را برای شما ارائه می کنم به کار بستم شاهد یک اتفاق عجیب بودم. در کمتر از سه ماه چیزی بیش از ۲۵ کیلو گرم از وزن بدنم کاهش یافت. در این سه ماه رژیم نداشتم.تحرکم به طرز عجیبی بدون اینکه بخواهم بیشتر شده بود؛ ورزش کردن را فراموش کرده بودم و از دارویی استفاده نمی کردم.

چگونه در این دوره شرکت کنم؟

برای شرکت در این دوره آموزشی کافیست پس از کلیک بر روی سفارش بسته آموزشی جزیره کاهش وزن به صفحه انتخاب شکل دوره بروید. پس از کلیک بر روی یکی از آنها به صفحه تکمیل ثبت نام می روید و با قید کردن نام و نام خانوادگی _ آدرس کامل _ ایمیل و شماره تماس، به مرحله آخر بروید. در نهایت با پرداخت هزینه این دوره آموزشی و ۱۰۰  % تضمینی در این دوره ثبت نام خود را نهایی کنید. شما همچنین می توانید بدون ثبت نام اینترنتی و با پرداخت هزینه دوره به صورت کارت به کارت این دوره را ثبت نام کنید.

شروع کلاس های آنلاین از فردای ثبت نام شما

دوره جزیره کاهش وزن به شما کمک می کند تا جذاب تر شوید.دوستان بهتری پیدا کنید و ارتباطات شما عمیق تر می شود. اینگونه به راحتی می توانید حتی لباس هایی بپوشید که بر تن دوستتان است. اینگونه دیگران شما را انسان دوست داشتنی تری می دانند. در جامعه انسانهایی که وزن کم می کنند انسانهای قابل اعتمادتر و با اراده تری تصور می شوند.

خرید

وقتی دوره جزیره کاهش وزن را به اتمام می رسانید یاد می گیرید با افرادی که شما را به خاطر چاقی تان تمسخر می کردند چگونه رفتار کنید و مهارت رفتاری خود را قوی تر کنید. دیگر خجالت زده نباشید و به خاطر چاقی تان احساس شرمساری نکنید.تحقیقات نشان می دهند که رفتار ما با دیگران می تواند از نظر روحی و جسمانی تاثیر زیادی بر روی ما بگذارد.

Untitled-1x

متاسفانه به دلیل خوشبینی بیش از حد انسانهای چاق و طمع بسیاری از افراد سودجو در زمینه کاهش وزن تفکراتی بسیار اشتباه در ذهن افراد جا افتاده است. این تفکرات اشتباه به آهستگی شبیه به خرافاتی شده اند که توانایی قدرت استنباط را از ذهن انسان می گیرد. در ادامه این نوشته، ۹ عدد از تفکرات اشتباه که به صورت مسری بین دیگران انتقال پیدا می کند را برای شما که علاقه مند به سلامتی بدن تان هستید، کوتاه توضیح می دهم.

خرافه های کاهش وزن

همه این حرف ها را شنیده اند : جملاتی پیش پا افتاده و (( تعالیمی )) که به اعتقاد مردم باعث گرفتن یا شکستن رژیم می شود.  شما در ادامه با برخی از شایع ترین اعتقادات و حقایقی که در پس این هوچی گری ها وجود دارد آشنا می شوید. 

اشتباه ۱

خوردن آخر شب چاق می کند !؟

انواع خوراکی هایی که می خورید وزن اضافه می کنند ، نه ساعت خوردن. بدن شما در ساعتهای تاریکی با غذاها به طور متفاوتی عمل نمی کند. با این حال بسیاری از مردم شب ها به دنبال خوردن خوراکی هایی هستند که انرژی فوق العاده دارند. مثل بستنی ، شکلات، چیپس و….. خوب تا حالا مطمننا جلوی تلویزیون ساقه کرفس نخورده اید! در ضمن بسیاری از افراد بین ساعات صرف شام تا وقت خوابیدن به طور متناوب می خورند. این الگوی خوردن قطعا در بلند مدت باعث چاقی می شود. فارغ از اینکه صبح باشد یا شب ، برای پیشگیری از کاهش وزن حتما می بایست مراقب نحوه انتخاب و نوع رفتار خوردنتان باشید. در دوره جزیره کاهش وزن به طور کامل راجع به کنترل کردن و شیوه خوردن صحبت شده و مطالبی فوق العاده برای آموزش آماده کرده ایم.

اشتباه ۲

هر چه کمتر کالری مصرف کنید موفق ترید ؟

شاید جزء کسانی باشید که این باور غلط شایع را قبول دارند که خوردن کالری کمتر باعث ثبات کاهش وزن می شود. ولی لازم است بدانید اگر برای بیشتر از یک هفته کمتر از بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری بخورید ، بدن شما فیتیله چربی سوزی را پایین می کشد تا هر کالری را که دریافت می کند نگه دارد. بدن شما نمی داند در جزیره ای متروکه گرسنگی می کشید یا برای پوشیدن یک مایو خوشرنگ در جزیره ای با آب و هوای صحرایی بی تاب شده اید.  تنها راه حفظ آرام سوخت و ساز بدن داشتن تحرک است.  وقتی کاهش وزن کُند می شود، تنها کافیست روزانه چند گام بیشتر بردارید یا هر کاری کنید که نفس کشیدنتان عمیق تر شود. در دوره جزیره کاهش وزن مطالبی کامل راجع به شیوه های بالا بردن سوخت و ساز بدون اینکه بخواهید زحمت بکشید به شما آموخته می شود.

اشتباه ۳

هرگز نباید دوباره بخورید ؟

 

چیزی که سالیان دراز مرا آزرده خاطر کرده بود ، ناتوانی در درک حقیقتی بود که درونم وجود داشت اما بیرون خودم دنبالش می گشتم. می خواهم با یکی دیگر از رازهای مهم زندگی ام شما را آشنا کنم.  سعی کنید به جای استفاده از یک بشقاب مخصوص یا از پیش تعیین کردن مقدار غذا، در حکم معیاری برای انچه می خواهید بخورید، به دنبال درک مفاهیم عمیق تر خواستن باشید. واضح تر اینکه به احساسات بدنتان احترام بگذارید.  احساس گرسنگی.  احساس سیر شدن.  احساس عصیان.  احساس خستگی.  و  …… 

بین اشتها و گرسنگی تفاوتی بزرگ وجود دارد که درکش بسیار ساده است.  اشتها بیشتر با سلایق مزه ای سروکار دارد در حالی که گرسنگی تجلی بیولوژیکی نیاز حقیقی بدن به غذاست. اگر دیدید شما و اشتهایتان در برابر غذایی که باید بخورید وحدت نظر دارید، به اشتهایتان پاسخ دهید، نصف آنچه تصور می کنید در ظرف غذا بریزید و به آهستگی میل کنید. 

نکته

بعضی از روزها خیلی گرسنه می شوید.  نترسید.  چند دقیقه صبر کنید تا ببینید آیا واقعا گرسنه اید.  ممکن است فعالیتی بدنی یا فکری کرده باشید که حسابی شما را گرسنه کرده است.

اشتباه ۴

باید اشتهای خود را انکار کنید ؟

شاید این موضوع را شنیده باشید که می گویند تمایلات در کله ی شماست. اگر هوس کردید بخورید ساده ترین کار این است که لیست علاقه مندی هایتان را از تلفن همراه یا کاغذی که قبلا آماده کردید پیدا کنید و به یکی از کارهایی که از آن لذت می برید بپردازید.  آن می تواند مطالعه کردن ، دیدن یک برنامه علمی، تماس تلفنی با یک دوست، پیاده روی و یا هر کار دیگری به جز خوردن باشد.البته اگر درگیری ذهنی تان شدید است پیشنهاد ما این است که بدون نگرانی از آنچه دوست دارید کمی بخوید تا راحتتر از آن دست بکشید. 

یکی از بزرگترین مصیبت هایی که رژیم های غذایی و آموزش های مختلف لاغر شدن برای افراد چاق به ارمغان آورده است ، احساس گناهی است که پس از هر بار خوردن یا فکر به خوردن به وجود می آید. در دوره جزیره کاهش وزن افراد خوردن بدون احساس گناه را می آموزند.

اشتباه ۵

بین وعده های غذایی چیزی نمی خورید ؟

معمولا در رژیم های غذایی که اغلب خودسرانه گرفته می شود سعی افراد بر این است که وعده های غذایی را حذف کنند و حتی بسیاری از مواقع رژیم های غذایی تک وعده ای استفاده می کنند. معمولا هر ۳ تا ۵ ساعت نسبت به غذایی که خورده ایم، معده محتویات خوراکی خورده شده را در روده تخلیه می کند. این کار باعث درخواست غذا توسط بدن ما می شود. سپس معده در انتظار غذا می ماند. اگر برای مدت طولانی ( بیشتر از ۶ ساعت ) غذایی به بدن نرسانیم، بدن خود را وارد حالت قحطی کند. حالت قحطی دقیقا جایی است که بدن چربی بیشتری ذخیره می کند. بنابراین تصور غلط هر چی کمتر بهتر را کنار بگذارید. می توانید در میان وعده ها از یک لیوان شیر، یک بسکوییت کوچک، یک میوه و چیزهای متنوع دیگر بهره ببرید.

اشتباه ۶

صبحانه نخورید، لاغر می شوید! صبحانه گرسنه تان می کند ؟

بزرگترین اشتباه در راه لاغر شدن نخوردن صبحانه است. انسانهای زیادی دیده ام که برای صبحانه از مواد غذایی با قند ساده استفاده می کنند. مثلا یک کیک بزرگ را می خورند. این سوال مطرح است که کیک بزرگ بد است؟ خیر . کیک بزرگ بد نیست. اتفاق خوشایندی را برای ما رقم نمی زند. آن اتفاق چاق شدن است؟ خیر. اتفاق بدی که خوردن قند ساده برای ما به وجود می آورد این است که قندها خیلی سریع ( بین نیم ساعت تا یک ساعت ) از معده ما خارج شده و احساس گرسنگی، بیحالی و ضعف سراغ ما می آید. اینگونه است که خوردن قند ها ساده به تنهایی مناسب نیست. صبحانه باید داری تمامی مواد غذایی لازم باشد. یعنی حتما در صبحانه خود از مواد غذایی دارای چربی مناسب استفاده کنیم. مثل ( گردو – بادوم – یک قاشق چایخوری کره بادام زمینی ، کره طبیعی و ….) این چربی ها با مصرف معمولی به روند کاهش وزن ما و تسهیل سوخت چربی کمک فراوانی می کنند. نوشیدن شیر در اول صبح روز ما را پر نشاط می کند.وقتی صبحانه با انتخاب مواد غذایی مختلف انجام شود، کمک شایانی به روند کاهش وزن و آب شدن چربی ها از بدن ما می شود.

اشتباه ۷

برای کاهش وزن گیاهخواری کنید ؟

گیاهخواری تضمینی برای لاغری نیست. مانند هر رژیم غذایی دیگر رژیم غذایی گیاهخواری پر است از خوراکی های پر کالری. خیلی از غذاهای گیاهخواری پر است از پنیر و خشکبار که پرچربی و پر کالری هستند. بنابراین تنها حذف گوشت و جایگزین کردن هر چیز غیر گوشتی دیگر که حاوی انرژی زیادی است علاوه بر اینکه بدن انسان را دچار کمبودهایی می کند همچنین باعث دریافت کالری از مواد غذایی گیاهی می شود که در بلند مدت تاثیری نامناسب را برای فرد به همراه دارد. آمارهای موجود در مراکز پزشکی دنیا نشان می دهند که تنها ۱۰ % افراد گیاهخوار موفق به کاهش وزن با گیاهخواری شده اند.

 

اشتباه ۸

می توانید هر خوراکی بدون چربی را بخورید !؟

 

فکر می کردم هر خوراکی که بدون چربی است می توانم بخورم. در بلند مدت هر چه بیشتر تلاش می کردم شکست سنگین تری می خوردم. خوراکی های بدون چربی، کالری دارند و برچسب های انرژی روی بسته های بدون چربی گواه آن است. بسیاری از مواد غذایی که تبلیغات وسیع نشان می دهند بدون چربی است برای طعم دار کردن غذا پر از شکر هستند یا از موادی در آن استفاده می شود که انرژی بالایی دارند.مقدار کمی چربی به شما کمک می کنند که خیلی دیرتر گرسنه شوید. می توانید به غذاهایتان روغن زیتون اضاف کنید و خیلی اوقات از چربی طبیعی درون غذاها بهره ببرید. هرچند واژه چربی ترسناک است اما خیلی کمتر از آنچه فکر کنید باعث چاقی تان شده است.

 

اشتباه ۹

بعضی از خوراکی ها بیشتر از کالری موجود می سوزانند ؟

شاید این باور غلط را در مورد سیب، گریپ فروت و سایر میوه ها شنیده باشید. متاسفانه این حرف مانند برگشتن از سفر قبل از رفتن به سفر است. از نظر جسمانی محال است . بدن شما وقتی مشغول هضم و جذب غذاست ، کالری می سوزاند، ولی فقط در حدود ۱۰% از کالری هایی که در روز مصرف کرده اید. سوال مهم اینجاست که آیا شما می توانید همیشه از چنین غذاهایی استفاده کنید؟!

وقتی می توان خورد و لاغر شد

وقتی یاد گرفتم بدون گرسنگی کشیدن و با خوردن هر چیزی که دوست دارم لاغر شوم به طور مرتب لباس های زیباتری برای خودم تهیه می کردم و با این عقیده که دیگر وزنم با این متد زیاد نمی شود تمامی لباسهای زمان چاقی را به افراد مستحق بخشیدم.دیگر هیچگاه آن لباسها را احتیاج ندارم.بیش از چهار سال است با متدی که فرا گرفتم و هم اکنون آن را به افراد زیادی آموزش داده ام وزنم به حالت طبیعی خود برگشته و به سادگی از هر غذایی که بخواهم می خورم.

آنچه در این دوره می‌آموزید

 •  بررسی عوامل اضافه وزن هر شخص

 • هدف گذاری موفق در کاهش وزن

 • چگونه با اینکه به اندازه می خوریم هنوز هم چاقیم؟

 • تکنیک هایی که لاغرها بدون تمرین کردن با آنها لاغر می مانند

 • بررسی چاله هایی که در مغز جلوی پیشروی در کاهش وزن را می گیرند

 • چگونه مغز و ذهن در روند کاهش وزن خلل به وجود می آورد و باید چه کارهایی انجام بدهیم

 • چگونگی کارکرد سوخت و ساز با سرعت ۲ برابر با تنظیمات درونی بدن

 • روش های ساده خوردن و لذت بردن با تکنیک های سینا شریف زاده

 • برنامه ریزی ذهنی برای غلبه بر مشکلات افسردگی و اضطراب

 • ۵ روش مهار اشتهای ذهنی به خوراکی ها

 • ۲۰ تکنیک برای تقویت اراده آهنین

 • خوردن بدون گرسنگی کشیدن و کم کردن وزن

 • چگونه با حذف کلمه رژیم از زندگی لذت ببریم و لاغر شویم

 • بیش از ۱۰ راه افزایش عزت نفس

 • چگونه بدون فکر کردن به مشکل چاقی علاوه بر لاغر شدن در هدف های دیگر موفق شویم

 • شاخص های عددی مواد غذایی و درک بهتر استفاده از مواد غذایی

 • تکنیک های رهایی ذهن از تصورات منفی ( مربوط به باشگاه میلیونرها و قهرمانان جهانی )

 • روش های برگشت به خوردن طبیعی و لاغر شدن شکم و پهلو و ران ها

 • درک متفاوت طعم ها و کاهش اشتها به شیوه ای خلاقانه

 • چگونگی اضافه شدن وزن بدون خوردن!

 • تکنیک های از بین بردن نخانک زدن و ریزه خواری

 • اصول تغذیه کاهش وزن و لاغر شدن

 • شناخت کارکرد دستگاه های بدن حین سوختن چربی ها

 • شبیه سازی ورزش بدون ورزش کردن!

 • و ده ها نکته کاربردی دیگر

چرا سینا شریف زاده شخص مناسبی برای تدریس این دوره است؟

زیرا او در ۱۷ سال گذشته شیوه های مختلف کاهش وزن را امتحان کرده و با عوامل مختلف که باعث شکست و موفقیت در وزن کم کردن می شود آشناست. سینا شریف زاده با سالها تجربه و خلق متدی فوق العاده که توانسته با آن ۸۰ کیلو گرم وزن کم کند، به افراد زیادی در این امر آموزش داده است. او نویسنده کتاب راز کاهش وزن و خالق دوره جزیره کاهش وزن است.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره آموزشی برای افرادی که دیگر به هیچ راهی اطمینان کاملی ندارند و با هر روشی به نتیجه ۱۰۰ % نرسیده اند مناسب است. به چند دلیل. ۱ _ هیچ ضرری نمی کنید زیرا در صورت نارضایتی تمامی مبلغ پرداختی شما به شما برگردانده می شود. ۲ _ راهی را امتحان می کنید که با آن انسانهای تنبل زیادی موفق بوده اند. به شما قول می دهیم شما بسیار باهوش تر هستید.

 خرید

چند اعتراض رایج برای شرکت در دوره

با شرکت در دوره آموزشی نمی‌توان لاغر شد!

نظر شما کاملا محترم است.اگر مطالب این دوره کپی شده از کتب خارجی باشد، احتمال کاربردی بودن آن کاهش می یابد. اما شما در این دوره از کسی آموزش می بینید که در ایران زندگی کرده و با همین روش با پرداختن به زندگی روزمره توانسته وزن زیادی کم کند.مهم تر اینکه تا کنون بیش از ۷۰۰۰ نفر در دوره های حضوری و بیش از ۲۰۰۰ نفر در دوره های آنلاین شرکت کرده اند که حتی یک نفر ناراضی نبوده اند. نویسنده کتاب راز کاهش وزن طی ۱۸ ماه اخیر تنها به بیش از ۳۰ مدیر ارشد شرکت و ادارات دولتی و خصوصی مشاوره و آموزش خصوصی داده است. مهم تر از آن، با راهکارهای حل مشکل اضافه وزن آشنایی کامل دارد.

ما در تهران زندگی نمی کنیم، هیچ فکری به حال شهرستانی ها کرده اید.

این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود. بنابراین خیال تان راحت باشد که شما می توانید در خانه، محل کار و یا هر جای دیگری که به اینترنت و یا کامپیوتر دسترسی دارید در این دوره شرکت کنید.

وقت کافی برای شرکت در دوره ندارم!

اگر وقت کافی برای آموزش دیدن ندارید، در شیوه زندگی تان حتما تجدید نظر کنید. یک انسان سالم می بایست در طول هر روز چند دقیقه ای برای آموختن یک یا تعدادی از مطالب موجود وقت بگذارد. دقت کنید که شما برای شرکت در این دوره آموزشی کافیست هر هفته ۱:۳۰ ساعت وقت بگذارید و هر روز ۲۰ دقیقه صرف تمرینات ساده نوشتاری و غیر نوشتاری که می آموزید کنید. هر انسانی این وقت را در طول هر هفته و هر روز دارد.

Untitled-2x

با ثبت‌نام در این دوره دقیقا چه چیزهایی دریافت می‌کنم؟

 

 • امکان دریافت آموزش های جزیره کاهش وزن در ۹ کارگاه آموزشی ۲ ساعته

 • صوت و فیلم ضبط شده هر جلسه

 • فایل پاورپوینت هر جلسه به صورت PDF در همان روز

 • چکیده یک صفحه‌ای نکات مهم هر جلسه

 • فیلم همایش رکورد داران کاهش وزن ایرانی

آیا مبلغ دوره مناسب است؟

مبلغ ۹۹۰ هزار تومان در برابر آنچه دریافت می کنید مبلغ بسیار ارزانی است. توجه کنید این دوره در ۹ جلسه آموزشی + ۳ جلسه مشاوره تلفنی ۳۰ دقیقه ای+ شش ماه مشاوره ایمیلی ( رایگان ) می تواند به شما کمک کند با یک ایده کوچک و تمرین ساده علاوه بر تاثیر گذاری عمیق بر رفتار خوردن و برخورد با غذا به شما کمک کند به آنچه می خواهید برسید و دیگر چاق نشوید. این نکته که کاهش وزن خود بزرگترین سود چندین میلیون تومانی این دوره فوق العاده است. شما پس از گذراندن این دوره نگران بیماری های که به علت چاقی با آنها مواجه خواهید بود نیستید و این بهترین سرمایه گذاری زندگی تان است.

خرید

 پس از شرکت در دوره و اجرای مطالب چه توقعی می‌توانم داشته باشم؟

درگیری ذهنی تان با مسئله خوردن به طور کامل حل می شود.

با اجرای آموخته ها به طرز فوق العاده عجیبی روند کاهش سایز چربی در بدنتان را شاهد خواهید بود.

سوخت و ساز بدنتان به سرعت افزایش می یابد

احساس آرامش فوق العاده ای سراغ تان می آید

اعتماد به نفس تان افزایش می باید و می توانید در کارهای روزانه تان موفق تر شوید

پر خوری های هیجانی و احساسی تان کاهش چشمگیری پیدا می کند

باید لباس های جدید و زیباتری با سایز کمتر تهیه کنید.

دیگر نیاز ندارید از هر کسی بپرسید چگونه لاغر شده است!

کاهش ولع فوق العاده

ولع خوردن در من به طور کلی از بین رفت. دیگر هر چه بخواهم می خورم. در هر مهمانی که بخواهم حاظر می شوم و خوش می گذرانم و هیچگاه نگران این نیستم که وزنم زیاد شود.به دلیل مشغله ای که دارم و آموزش هایی که در طول روز بیش از ۸ ساعت وقتم را می گیرد نمی توانم وقتی برای تحرک در نظر بگیرم.پس نگران این نباشید که وقت کافی برای تحرک ندارید.این روش برای شما طراحی شده تا در حالی که به زندگی روزمره خود می پردازید وزن زیادی را از دست بدهید.

پس از ۳۰ روز وقتی از پله ها بالاتر می روید دیگر احساس تنگی نفس نخواهید کرد و به راحتی می توانید بر حرکات خود تسلط کامل داشته باشید. با دیدن دیگران دیگر حسرت نخواهید خورد که چرا نمی توانید مثل آنها چابک باشید. وقتی لاغرتر شوید به طرز عجیبی انرژی در وجوتان سرشار می شود و می توانید ساعتها فعالیت را بدون خستگی انجام دهید.

دوره آموزشی جزیره کاهش وزن چگونه برگزار می شود؟

دوره جزیره کاهش وزن به یک شکل برای افراد قابل دسترس است. یعتی جلسات برای شما ارسال می شوند و شما می توانید با دانلود آنها به تماشای جلسات بپردازید. شما از این فیلم ها در موبایل و تبلت تان هم می توانید به راحتی استفاده کنید.

رژیم های غذایی علاوه بر اینکه برای ما مشکلاتی شامل عصبی شدن، ریزش مو، چروکی پوست، بد اخلاق شدن، حواس پرتی و . . . به بار بیاورد در کوتاه مدت شکست می خورد و افرادی که این روش ها را اجرا می کنند متوجه این مسئله نمی شوند که تنها وقت خود را هدر داده اند. افرادی که در دوره های ما شرکت می کنند همگی بر این حرف صحه می گذارند که مسئله کاهش وزن در حالی که پیچیده به نظر می رسد اما بسیار ساده و قابل اجراست. تنها کافیست تمامی جنبه های آن را درک کرد و به اجرا در آورد.

اگر برای حل مشکل اضافه وزنتان بخواهید خودتان تلاش کنید این نکته را یادآوری می کنیم که زمان فوق العاده زیادی برای آزمون و خطا باید صرف کنید. سالها مطالعه کردم تا آموختم چگونه وزن کم کنم. بارها شکست خوردم اما شما دیگر این اشتباهات را مرتکب نخواهید شد زیرا بسته جزیره کاهش وزن از سیر تا پیاز لاغر شدن را در اختیار شما می گذارد.

یکی دیگر از کارهایی که می توانید انجام دهید مطالعه یک کتاب چند هزار صفحه ای است که مطمئنا نمی توانید آن را برای یک عمر همراه داشته باشید و جداول کالری آن را حفظ کنید! برنامه های رژیمی اینترنتی هم مصداق حقیقی تلف کردن وقت است. در دوره جزیره کاهش وزن خیلی ساده تر مطالب را می آموزید و از آن بهره می برید. چه خوب که می توان بدون شمارش کالری ها وزن کم کرد.

Untitled-3x

هزینه این دوره به طرز عجیبی ارزان است! دوست دارم راجع به این موضوع برای شما توضیح بدهم. تصور کنید تحت عمل جراحی قرار گرفته اید، فارغ از نتایجی که برای شما به بار نمی آورد ( ۹۰ % عمل های جراحی شکست می خورند! ) حداقل می بایست چندین میلیون تومان هزینه کنید! یا اینکه برای به باشگاه رفتن و تحت تمرین قرار گرفتن زیر نظر یک مربی حداقل می بایست برای هر ماه ۱الی ۲ میلون تومان تومان در ماه پرداخت کنید. یا اینکه تحت درمان رژیم غذایی قرار گرفته اید که در آخر به شکست می انجامد.حداقل برای یک برنامه سه ماهه رژیم غذایی می بایست بیش از ۶۰۰ هزار تومان پرداخت کنید. مصرف داروها که دیگر برای همگان واضح است که باید بیش از ۱ میلیون بابت فقط یک چربی سوز خارجی پرداخت! ( معمولا باید بارها جعبه های مختلف دارو را خریداری کنید ) و نتیجه ای برای شما در پی ندارد. بنابراین دوره جزیره کاهش وزن یک دوره ارزان به قیمت فقط ۹۹۰ هزار تومان است و یک تغییر فوق العاده در زندگی شما به وجود می آورد. تنها برخی از تکنیک هایی که به شما در دوره جزیره کاهش وزن آموزش می دهیم را اگر یک متخصص بخواهد به شما آموزش دهد به این دلیل که راز کار خودش است حداقل از شما چندمیلیون تومان دریافت می کند.

بسیاری از افراد چند برابر این هزینه ها را پرداخت می کنند تا برای یک ساعت با دوستان خود وقت بگذرانند، دوره جزیره کاهش وزن با قیمت مناسب به شما کمک می کند تا با هزینه های کمتری زندگی خودتان را سپری کنید. به هنگام ملاقات دوستانتان به جای انتخاب غذا بتوانید چیزی به او ببخشید که همیشگی تر باشد مثل یک کتاب که وقتی آن را می بیند به یاد محبت شما باشد.

افرادی که دوره جزیره کاهش وزن را تهیه می کنند با آنها تماس گرفته می شود تا هدیه خود را انتخاب کنند تا برای آنها هدیه به همراه پکیج جزیره کاهش وزن ارسال شود.ارائه این هدیه همیشگی نیست و تنها تا زمانی می توانید این هدیه را دریافت کنید که این پاراگراف را مطالعه می کنید.

دلیل اینکه ۹۷ % مردم دنیا در رژیم غذایی شکست می خورند چیست؟ بسیاری از مردم هنوز بر این تصور هستند، غذاست که آنها را چاق می کند. آیا همه اشتباه می کنند؟ متاسفانه جواب آری است.یعنی تصور عموم افراد راجع به اضافه وزن دقیقا خوردن غذاست. ارتباط ما با غذا یک رابطه بر اثر رفع گرسنگی و یا سیر شدن نیست و بیشتر شبیه به یک رابطه بدون کنترل شده است. برای اینکه بتوانیم قدرت کنترل را به دست بگیریم می بایست مهارتهایی را بیاموزیم که توانایی ما در مقابله با احساسات را بیشتر کند.

چه زمان هایی در روز می توانم در این دوره آموزشی شرکت کنم؟

هر زمانی از روز تا قبل روز پایانی می توانید در این دوره ثبت نام کنید. ثبت نام دوره جدید شروع شده است. اما افراد به دلیل تمایل شان به شرکت هر چه سریعتر در دوره جزیره کاهش وزن، پس از ثبت نام از فردای روزی که ثبت نام می کنند در دوره شرکت داده می شوند و دروس برایشان ارسال می شود.

سوالی که معمولا پرسیده می شود این است که : آیا برای دیدن فیلم های آموزشی یا گوش دادن به فایل های صوتی جزیره کاهش وزن باید لباس خاصی بر تن کنم؟ یا چشم هایم را ببندم ؟! اصلا این دوره یک دوره هیپنوتراپی و یا دوره ماورائی است؟

جواب : فوق العاده سوال خوبی است. اول با آخرین سوال شروع می کنم. خیر! این دوره به هیچ وجه هیپنوتراپی و یا دوره ای ماورائی  نیست. لازم نیست لباسی خاص به تن کنید. همچنین در این دوره لازم نیست چشمتان را ببنید یا کار عجیب دیگری انجام دهید. اتفاقا باید چشمتان را باز کنید و گوش تان را تیز کنید تا هر چه بیشتر بیاموزید. در این دوره لازم نیست عرق بریزید تا لاغر شوید. تنها کافیست به خوبی آنچه در دی وی دی هاست را تماشا کنید. هنگامی که تاثیر این مجموعه، مخصوصا تاثیر فوق العاده جلسه ۱ را مشاهده کنید متوجه این امر می شوید. نظرات شرکت کننده گان و افرادی که این محصول را خریده اند گواه این ادعاست.

در دوره جزیره کاهش وزن برای شما ترفندهایی ارائه می کنیم که مربیان ورزشی و پزشکان آنها را به شما آموزش نمی دهند! هیچ متخصص تغذیه ای تمایل ندارد شما بدون برنامه رژیمی باشید! هیچ مربی باشگاهی دوست ندارد شما با آگاهی از احساساتی که دارید و با یاد گرفتن مهارتهای جدید وزن کم کنید. اینگونه آنان نمی توانند دوباره از حسن نیت شما سوء استفاده کنند.ما رازهایی را به شما آموزش می دهیم که بی نیاز از روش های شکست خورده گذشته، بتوانید وزنتان را کاهش دهید. اینگونه برای همیشه با چربی ها اضافی شکم و ران های تان خداحافظی می کنید.

 دوره دانلودی یعنی چه؟

این دوره به شکل دانلودی عرضه می شود.دوره دانلودی از نظر محتوا، مدت زمان و کیفیت تفاوتی با جلسات مشاوره ندارند و آموزش هایی کامل به شما می دهند. این جلسات به شکلی هستند که گاه باید دو بار تماشا شوند تا آنچه آموختید به بهترین شکل در ذهن شما بشیند تا به بهترین شکل اجرا شود.

آیا هر زمان که بخواهم می توانم این دوره را ثبت نام کنم؟

بله. دوره جزیره کاهش وزن را هر زمان بخواهید می توانید شرکت کنید. بنابراین در طی دوره آموزشی +شش ماه بعد از آن افرادی که عضو جزیره کاهش وزن شده اند مطالب تکمیلی و آموزش های فوق العاده صوتی و تصویری دریافت می کنند. این دوره آموزشی برای شش ماه شما را پشتیبانی می کند.

اگر مطالب این دوره را ندانم چه می‌شود؟

خیلی راحت بگویم! هیچ اتفاقی!

و شما با شرکت نکردن در این دوره به همان شیوه قدیمی خوردن و چاق بودن ادامه خواهید داد.

اگر در این کارگاه شرکت نکنم،‌ هم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین آموزش ها و اطلاعاتی  ندارد و به زندگی روزمره خود می‌پردازند….

اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که موفق هستند و شما به آنها غبطه می خورید.

هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حال، ۱ میلیون تومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟

این کارگاه فرصت بزرگیست برای یک سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه آن را در سراسر زندگی شغلی،‌ اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید.

سوالی که همیشه ذهن دوستان چاق را فرا گرفته این است که چرا تلاش های آنان نتیجه نمی دهد؟! چرا برنامه ای که قبلا نتیجه بخش بود نتوانسته دوباره آنها را لاغر کند؟ چرا وزنشان دوباره زیاد می شود؟ چرا نمی توانند برای همیشه لاغر بمانند؟

بگذارید من یک سوال از شما بپرسم، چرا با وجود رژیم های غذایی و عمل های جراحی و چرا با وجود ورزش های جدید و داروها، رفته رفته بر تعداد افراد چاق دنیا افزوده می شود؟! اگر دوست دارید ویدئوی زیر را دانلود کرده و تماشا کنید.

برای تماشای فیلم ویدئویی اینجا کلیک کنید.

رازی در دنیا وجود دارد که برای موفقیت به شکل یک قانون در آمده است. من دوست دارم شما هم آن را بدانید. وقتی کاری انجام می دهیم که قبلا انجام داده ایم، نتیجه ای تکراری به بار می آورد. مگر اینکه نحوه انجام آن کار را به طور کلی تغییر دهیم.

رخداد+واکنش = نتیجه

اگر در برابر یک رخداد ( به وجود آمدن اضافه وزن ) واکنشی تکراری ( رژیم غذایی ) نشان دهیم نتیجه می شود همانی که قبلا اتفاق افتاده. یعنی اگر ۲ بار رژیم غذایی گرفته ایم و باز هم وزن ما به حالت قبل برگشته است، نمی توان دوباره با رژیم غذایی انتظار کاهش وزن برای همیشه داشته باشیم! برای همین است که ما واکنشی را به شما می آموزیم که فوق العاده اثر گذار است. دوره جزیره کاهش وزن یک واکنش فوق العاده قوی است که برای شما یک اراده آهنین می سازد.

هدیه هایی که پس از خرید دوره جزیره کاهش وزن می توانید یکی از آنها را از ما و به انتخاب خودتان دریافت کنید.

 

هدیه هایی که شما می توانید انتخاب کنید تا برای شما ارسال شوند :

هدیه شماره ۱ : دانلود کتاب صوتی راز کاهش وزن ( قیمت محصول ۴۹هزار تومان)

هدیه شماره ۲ : کتاب راز کاهش وزن ( قیمت محصول ۵۹هزار تومان )

هدیه شماره ۳ : فیلم کلاس اراده لاغری ( قیمت ۹۹هزار تومان )

پس از خرید پکیج جزیره کاهش وزن با شما تماس گرفته می شود تا هدیه خود را انتخاب کنید. در صورتی که پاسخگوی تلفن تان نبودید، برایتان ایمیل خصوصی ارسال می شود که موضوع ایمیل * جایزه جزیره کاهش وزن * می باشد.

مراحل شرکت در این دوره آموزشی غیر حضوری چیست؟

شما برای نهایی کردن ثبت نام خود دو راه دارید:

۱. خرید اینترنتی از طریق سایت

یا

۲. واریز وجه کلاس به صورت کارت به کارت

روش اول: خرید اینترنتی:

کافیست که اطلاعات خود را وارد کنید و سپس روی دکمه «پرداخت آنلاین» زیر کلیک کنید تا به صفحه تکمیل اطلاعات وارد شوید و بعد از آن به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی می‌شود و پس از بانک به سایت ما بازخواهید گشت و همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

۲. پرداخت کارت به کارت

مبلغ دوره را به حساب بانک ملی به شماره کارت ۶۷۹۹ ۵۳۴۰ ۹۹۷۱ ۶۰۳۷ به نام سینا شریف زاده واریز می کنید و سپس از طریق ارسال پیامک به شماره تماس ۰۹۱۹۵۲۰۳۸۸۵ اقدام به تایید نهایی ثبت نام می کنید.

خرید

مبلغ سرمایه گذاری شما چقدر است؟

من ماهیانه چند میلیون تومان برای یادگیری و مطالعه خودم سرمایه گذاری می‌کنم و در کارگاه‌ها و دوره‌ها و سمینارهای معتبر دنیا شرکت می‌کنم. این کار من شاید برای بسیاری از افراد، نشانه احمق بودن من و دور ریختن پول باشد!

اما به نظر من این دید بسیار ساده لوحانه است! چطور است که ما در یک رستوران یا وقتی که برای خرید پوشاک مراجعه می‌کنیم به سادگی چندصدهزار تومان خرج می‌کنیم اما زمانی که موقع سرمایه گذاری روی خودمان می‌شود، دستمان می‌لرزد و اصطلاحاً چرتگه می‌اندازیم؟؟؟

حقیقت این است که برای اینکه آنچه را در دوره جزیره کاهش وزن به شما آموزش میدهم بیاموزم و در زندگی اجرا کنم، بیش از ده برابر همین هزینه را فقط در یک سال گذشته کرده ام.

پیشنهاد می‌کنم شما نیز مانند من، همیشه بخشی از درآمد خود را برای یادگیری اختصاص دهید، درست مثل قبض آب و برق و یا خوراک و پوشاک!

البته مطمئن هستم که شما با فراگرفتن مطالب این کارگاه آموزشی و کسب موفقیت‌ در موقعیت‌های کاری و زندگی روزانه می‌توانید صدها برابر این مبلغ را به دست آورید.

داستانی زیبا از یک اتفاق فراموش نشدنی

سه ماه پیش بود که طبق معمول، صبح از خواب بیدار شدم و پس از انجام کارهای اولیه و صرف صبحانه، سراغ کامپیوتر شخصی ام رفتم. چک کردم و متوجه ثبت تعدادی سفارش محصول شدم.افراد محصولات زیادی سفارش داده بودند. شروع کردم به تماس گرفتن با افراد تا اینکه آخرین تماس برقرار شد. خانمی با لهجه شیرین یزدی گوشی تلفنش را جواب داد و پرسید شما؟ جواب دادم از سایت سینا شریف زاده، که حرفم را قطع کرد و گفت پسرم تویی!!! خانمی که به نظر ۵۰ ساله به نظر می رسید چنان ذوقی کرد که تعجب کردم. ساکت شدم. شروع به حرف زدن کرد و گفت شما آقا سینایی؟ گفتم بله. گفت : آقا سینا من اینترنت بلد نیستم و دختر ۲۲ ساله ام هفته پیش چند مطلب جالب از سایت شما به علاوه صدای شما را روی گوشی من کپی کرد و گفت مامان زود اینا رو گوش بده و ویدئو رو نگاه کن.

زن مهربان یزدی گفت : سالها زجر کشیدم. وقتی ۱۵ سال پیش در سن ۳۵ سالگی پسرم را به دنیا آوردم ۲۰ کیلو چاق شدم. خیلی رژیم گرفتم و بارها دارو استفاده کردم. خیلی آسیب دیدم. هم آسیب روانی و هم جسمانی. امیدم را کاملا از دست دادم. پیش نامی ترین پزشکان و متخصصان ایران رفتم . تصور می کردم اراده ام بسیار ضعیف است. تا اینکه دخترم صداها و ویدئو های تصویری شما را برایم در گوشی کپی کرد. شاید باور نکنید هر روز حداقل روزی ۲ بار تمامی صداهایتان را گوش می دهم. الان فوق العاده خوشحالم که شخص شما با من تماس گرفتید.
زن مهربان یزدی ادامه داد و گفت : فکر می کردم روش شما هم یکی مثل همه! تا اینکه همین دیشب دخترم صداهای مصاحبه شما با برخی از افرادی که در این دوره شرکت کرده اند را برایم از کامپیوترش پخش کرد. باور کردنی نبود. افرادی که مثل من فکر می کردند چنین نتیجه ای گرفته باشند. وقتی صداهای مصاحبه را کامل گوش دادم، صدای دخترم را شنیدم که می گوید مامان آقای شریف زاده در اینجا نوشته تضمین ۱۰۰ % . به دخترم گفتم عزیزم یعنی چی تضمین  ۱۰۰% ؟! دخترم گفت : اینجا تو سایت نوشته به هر دلیلی تا ۶ ماه از محصول رضایت نداشتید کل پولی که پرداختید به شما پس می دهیم!

زن مهربان یزدی گفت آقای شریف زاده تروخدا یعنی اگر این دوره رو نخواستم پولمو پس میدی؟ من با خنده به آن خانم گفتم: در این بسته که با هدیه برایتان ارسال می شود یک کارت گارانتی هست. کد داخل کارت گارانتی یعنی پول شما! گفت : یعنی چی؟ ادامه دادم یعنی اینکه اگر کد را طی ۲ ماه آینده برای ما ارسال کردید یک هدیه فوق العاده با ارزش طی ۵ روز دریافت می کنید. اینگونه از گارانتی محصول استفاده کرده اید. اما اگر از محصول به هر دلیل راضی نبودید با همین خط تماس می گیرید و اعلام نارضایتی می کنید. ما بدون پرسیدن هیچ دلیلی تنها شماره حساب شما را دریافت می کنیم و در کمتر از یک ساعت تمامی پول را نقدا به حساب شما واریز می کنیم.

زن مهربان یزدی که متعجب بود می گفت این فوق العاده است. پس از انتخاب هدیه خود با او خداحافظی کردم. بسته را تا قبل از ظهر برای او ارسال کردم. بعد از ۵ روز گوشی من زنگ خورد و صدای زن مهربان یزدی پشت خط بود. گفت سلام آقا سینا بسته رسید متشکرم. من از ایشان تشکر کردم. بعد از ۵ روز طبق معمول کد کارت تضمین برای ما ارسال شد. پس از چک کردن نام همان زن مهربان یزدی بر روی صفحه سایت آمد. با وی تماس گرفتم. وی فوق العاده خوشحال بود و گفت آقا سینا فوق العاده بود. گفت : توانستم طی ۴ روز اخیر با دیدن تنها جلسه اول به یک آرامش عالی دست پیدا کنم. ولعم کمتر شده . وقتی به او گفتم هدیه اش چیست، باور نمی کرد. گفت شوخی می کنی! هدیه زن مهربان یزدی را برایش ارسال کردم. وقتی هدیه به دست او رسید دوباره تماس گرفت. صدای گریه او مرا متعجب کرد. ترسیدم ! تصور کردم حال او بد شده. پرسیدم چی شده؟! گفت آقا سینا دو هفته اخیر کل لباسهایم برایم گشاد شده. بقیه باور نمی کنند که چگونه دارم وزن کم می کنم. بدون گرسنگی کشیدن هر چه می خواهم می خورم. خودمم باورم نمیشه. نزدیک به ۵ سانت از دوره شکمم در ۲ هفته کم شده. پرسیدم پس گریه برای چی؟ گفت برای اینکه شما به من هدیه ای داده اید که حق خودتان است. وظیفه من بود تا برای قدردانی به شما هدیه دهم. من از زن مهربان یزدی تشکر کردم. آدرس ما را گرفت و گفت به زودی برایتان چیزی ارسال می کنم.

بعد از یک هفته یک بسته قطاب یزدی خوشمزه به دستم رسید. اکنون این خانم مهربان یزدی یکی از موفق ترین افرادی است که دوره جزیره کاهش وزن و پس از آن کارگاه های آموزشی وب سایت سینا شریف زاده را تهیه کرده و با استفاده از آنها فوق العاده موفق و خوش اندام شده است. ایشان توانستند طی ۶۰ روز نزدیک به ۱۵ سانتی متر از دور شکم شان را کوچک کنند!

خرید

آیا  ۱۸۹۰۰ نفری که تا حالا دوره جزیره کاهش وزن را شرکت کرده اند اشتباه می کنند؟

تا کنون دوره جزیره کاهش وزن با تدریس سینا شریف زاده به صورت حضوری برای بیش از ۱۹۰۰۰ نفر برگزار شده است. بیش از ۸۰% این افراد در زمان برگزاری دوره تمامی آموخته های شان را به کار بسته و نتیجه فوق العاده این دوره آموزشی را گزارش داده اند. تا کنون بیش از ۱۸۵۰۰ نفر از افراد از محصولات آنلاین وب سایت ما استفاده کرده اند و به دلیل مشاوره ها و پشتیبانی هایی که از طرف وب سایت داشته اند حتی یک ناراضی هم نداشتیم.

 

یکی از مزایای دوره جزیره کاهش وزن این است که شما هر گاه برای ۵ دقیقه وقت داشته باشید می توانید به مطالب ارائه شده مراجعه کنید و قسمتی از ویدئو یا صدای کلاس ها را دنبال کنید زیرا آنها را به قطعات کوچکتری تقسیم کردیم تا نتیجه خوبی برای شما حاصل شود. لازم نیست حتما کل یک جلسه را پشت سر هم گوش دهید. تنها کافیست برای مدت زمان ۵ دقیقه وقت صرف کنید. حتی مدیران، پزشکان و اساتیدی که وقت کمی در روز دارند با گوش دادن به این مجموعه بی نظیر توانسته اند تا نتایج رضایت بخش خود از این دوره کسب کنند.

 

این دوره با تضمین ۱۰۰% به فروش می رسد. این دوره ۶ ماه ضمانت دارد یعنی پس از خرید تا ۶ ماه به هر دلیلی اگر از محصول آموزشی ما راضی نبودید، ما به شما پولتان را پس می دهیم.به این صورت که اگر راضی نبودید مشکل را به ما اطلاع می دهید و یک شماره کارت به ما می دهید تا تمامی پول را به حساب شخصی شما واریز کنیم. البته پیگیری شما شرط لازمه این ضمانت است.

در اینجا می توانید نظرات صوتی افرادی که از این دوره استفاده کرده اند را گوش دهید

نظر صوتی خانم پارمیدا

نظر صوتی خانم کریمی

نظر صوتی خانم علیزاده

نظر صوتی خانم کاظم پور

نظر صوتی خانم خجسته

نظر صوتی خانم فرطوسی

نظر صوتی خانم مرادی

مصاحبه صوتی خانم موسوی

دوره جزیره کاهش وزن در یک نگاه

مخاطبان : پرخوران احساسی، عصبی خواران ، ورزشکاران ، افراد غیر فعال، افرادی که بدنبال کاهش وزن بدون بازگشت هستند

طول دوره: ۹ جلسه ۲ ساعته

مدرس دوره : سینا شریف زاده نویسنده کتاب راز کاهش وزن و رکورد دار کاهش وزن ۸۰ کیلو گرمی

مبلغ دوره دانلودی : ۹۹۰ هزار تومان بابت دانلود ۹ جلسه شامل فیلم، صوت، پاورپوینت و دستورالعمل هر جلسه

مدت زمان دوره :  دو ماه و نیم دوره اصلی + شش ماه پشتیبانی و آموزش رایگان در زمینه کاهش وزن

خلاصه نظرات نوشتاری برخی از شرکت کننده گان در دوره جزیره کاهش وزن

 • صدای آقای شریف زاده توانست به من کمک کند به خودم بیایم و انتخاب کنم آنچه می خواهم باشم

 • این دوره فقط برای لاغری نیست. در این دوره یاد گرفتم چطوری زندگی کنم.

 • تو این دوره لازم نبود که از مربیم ( آقای شریف زاده ) قایم کنم پرخوری می کنم. اعتماد کردم و با گفتن حقیقت جلو رفتم .

 • بعد از جلسه سوم که آقای شریف زاده به صورت تلفنی به من مشاوره دادن متوجه شدم چه برداشت های اشتباهی از آموزش ها داشتم و تونستم با برطرف کردن مشکلاتم حین خوردن راحتتر و آگاهانه تر غذا بخورم.

 • تا حالا به صد روش جلو رفته بودم اما نتیجش چاقی شده بود. الان نمیدونم چرا اما بدون رژیم گرفتن در ۵ هفته تونستم ۱۱ سانت دور شکممو کوچکتر کنم

 • به نظر من فرق این دوره با رژیم گرفتن زمین تا آسمونه. چون دیگه لازم نیست نگران حجم خوردنت باشی. یاد میگیری خودت همه چیزو کنترل کنی حتی تو عصبانیت

 • اولین چیزی که کسب کردم تو این دوره آرامش بود و اینکه چطوری همه اتفاقات بد و خوب زندگی رو قبول کنم و با مشکلات مواجه بشم.

 • فکر می کردم هر چی بیشتر بخورم می تونم بیشتر قوی بشم! اما فهمیدم وقتی می تونم قوی باشم که توانایی کنترل خوردن را با آموزش ها کسب کنم

 • همیشه فکر می کردم که دونستن اینکه چی بخوریم و چی نخوریم مهمه! اما حالا فهمیدم زمانی که باید بخوریم خیلی مهم تره و حالا با تنظیم زمان خوردنم به راحتی وزنمو کم می کنم

 • یک عمر شنیدیم کالری ها خیلی مهم هستن یا نباید فلان غذا را بخوری! اما حالا می دونم می تونم هر غذایی که دوست داشته باشم بخورم

 •  باور کردنش سخته. خیلی دوست داشتم به خودم ثابت کنم این روش غیر ممکنه.اما وقتی آقای شریف زاده از من خواست به آموخته هام عمل کنم در کمال تعجب تغییر کردنمو احساس کردم

 •  قبلا شیرینی می دیدم با ظرفش می خوردم. الان دیگه شیرینی برام عادی شده و ولعی نسبت بهش ندارم

 •  رژیم گرفتن کار اشتباهی بود که سالها انجامش دادم. به خودم قول دادم خودمو سرزنش نکنم چون آقای شریف زاده اینو از ما خواست. پس پیش به سوی یک دنیای جدیدتر

 •  چی بنویسم جز اینکه راضیم؟ همه چیز عالی بود. من خودم مشاور روانشناسی هستم. لذت بردم. از این اطلاعات در کارم استفاده می کنم

 •  امیدوار شدم چون نتیجه تلاش هامو در طول دوره دیدم و این فوق العاده است

 •  با اینکه برای اجرا کردن چیزایی که یاد گرفتم تاخیر افتاد اما با انجام دادنش خیلی شرایطم بهتر شد

 •  پشتیبانی این دوره راضی کننده بود و به تمامی سوالات در اسرع وقت پاسخ داده می شد.

 •  اگر آقای شریف زاده لطف می کردن و زودتر این دوره را آماده می کردن من کمتر مصیبت می کشیدم. هر چند ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه ست.

 •  از خواهرم ممنونم که ریسک کرد و با شرکت در این دوره منو مطمئن کرد که این مطالب می تونن همچنین به درد من هم بخورن.

 •  با دستگاههای جدید بارها چند کیلو کم کردم اما وقتی نمی تونم جلوی خوردنمو بگیرم چاق میشم. دوره جزیره کاهش وزن مشکل منو حل کرد.

 • بعد از گذشت چند روز تغییر سایزی در من به وجود نیامد. با آقای شریف زاده این موضوع را درمیان گذاشتم. بعد از اینکه آقای شریف زاده ایرادات غذایی و رفتاری ام را برایم توضیح داد، مشکلاتم را رفع کردم و به راحتی سایز خوبی کم کردم.

سوالات متداول

 • لاغری بدون رژیم غذایی یعنی چی؟ آیا روش شما با دارو است؟

تحقیقات نشان می دهد که بیش از ۸۰ % انسانها به دلایلی غیر از فکر کردن به خوردن سراغ خوراکی ها می روند! یعنی زمان هایی که از نظر حسی دچار اختلال می شوند. بنابراین فرد با داشتن کنترل غذایی نمی تواند برای مدت طولانی موفق باشد. لاغری بدون رژیم غذایی یعنی اینکه فرد بدون در نظر گرفتن غذایی که می خورد، شیوه ای را می آموزد که دقیقا طبق کارکرد صحیح بدن و بدون پرخوری و یا گرسنگی کشیدن وزن کم کند.

 • باید در این دوره ورزش کنیم تا لاغر شویم؟

باید اول مشخص کنیم که به چه چیزی ورزش کردن می گوییم. برای بسیاری از انسانها ورزش کردن این معنی را می دهد که باید هر روز زمان زیادی را صرف کنند و سختی بکشند. اما حقیقتا اینگونه نیست در دوره کاهش وزن جزیره کاهش وزن ما به افراد تکنیک های ساده تحرک در مدت زمان کم را می آموزیم که هر انسان سالمی بدون سختی کشیدن می بایست آنها را انجام دهد. تحرک هایی به سادگی پیاده روی کردن.

خرید

 •  احتمال موفق نشدن در این روش وجود دارد؟

بله. بگذارید با شما رو راست باشم. این دوره آموزشی مخصوص افرادی است که می خواهند لاغر شوند! افرادی که واقعا می خواهند لاغر شوند تمامی هر آنچه می آموزند به کار می بندند و عملی می کنند. برای همین است که این دوره آموزشی ۱۰۰% به افرادی که می خواهند و آموخته ها را انجام می دهند نتیجه عالی می دهد. مشاهدات ما از شرکت کنندگان قبلی نشان دهنده این است که بیش از ۹۰% افراد به این دلیل که تمامی آموخته ها را انجام می دهند به راحتی به وزن دلخواه خود می رسند.

 •  از کجا مطمئن شوم که این دوره به من نتیجه می دهد؟

از گارنتی ۱۰۰% که برای دوره گذاشته ایم. بنابراین نگرانی شما بی دلیل است. اگر به هر دلیلی راضی نبودید می توانید پولتان را تمام و کمال پس بگیرید.برای گرفتن بهترین نتیجه با ما در ارتباط باشید.

 • آیا می توان دوره جزیره کاهش وزن را از فروشگاه های سطح شهر خریداری کرد؟

خیر. دوره آموزشی جزیره کاهش وزن به هیچ وجه در هیچ فروشگاهی به فروش نمی رسد و تنها جایی که می توانید این دوره را ثبت نام کنید همین جاست. در ضمن مشاوره های روزانه به افراد به طرق مختلف تنها با کد و شناسه ای انجام می شود که برای افراد ثبت نام شده ارسال می کنیم.

 •  چند روز پس از سفارش دوره جزیره کاهش وزن، دوره برای من فعال می شود تا آن را تماشا کنم؟

حداکثر یک روز بعد دوره شما فعال می شود.

 • آیا می توانیم به صورت حضوری یا تلفنی با آقای سینا شریف زاده در ارتباط باشیم؟

آری. برای ثبت نام در دوره شما می توانید به دو صورت مشاوره بگیرید. اولین حالت ثبت نام عادی است که شما می توانید تمامی پرسش های تان را از طریق ایمیل بپرسید که در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ داده می شود. در ثبت نام ویژه دوره شما علاوه بر مشاوره ایمیلی می توانید یک مشاوره یک ساعته در هر هفته را با تلفن به طور مستقیم با پشتیبان تان انجام دهید.

 • آیا شما در این دوره برنامه خاصی برای خوردن غذا به ما ارائه می کنید؟

همانطور که در مطالب پیش روی شما مطالعه کردید، می دانید که داشتن برنامه غذایی تنها برای مقطعی کوتاه نتیجه بخش است. برنامه داشتن نمی تواند قدرت اراده شما را تقویت کند. برنامه داشتن نمی تواند شما را برای همیشه لاغر کند. لاغری دائمی با تمریناتی به وجود می آید که رفتار خوردن شما را برای همیشه عوض می کند.

 •  تا حالا طی چندین سال چند راه حتی راههای هیپنوتراپی را امتحان کرده ام، اما نتیجه ای برای من نداشت و لاغر نشدم. از کجا بدانم این دوره من را لاغر می کند؟

اخیرا افرادی ادعا می کنند که می توانند با گفتن مطالبی و پخش موسیقی شما را برای رسیدن به هر هدفی درمان کنند. از پول دار شدن گرفته تا لاغر شدن. حقیقت این است که چنین روش هایی تلقین کردن یکسری از اطلاعات نه چندان صحیح به شماست که تنها باعث آرامش شما می شود و تنها برای یک مدت کوتاه نتیجه بخش است. در دوره جزیره کاهش وزن هر نکته ای که بتواند به کاهش وزن شما کمک کند و با تفاوت های هر فرد سازگار باشد به شما آموخته می شود. شما در این دوره فقط لاغر نمی شوید بلکه مربی اندام خودتان می شوید.

 •  از کجا یقین پیدا کنم که برنامه های این سایت کلاهبرداری نباشد؟ من زیاد ضرر کرده ام.

به راستی هر جایی می توانید یک کلاهبردار پیدا کنید. اما در کجا کلاهبرداران برای کلاهبرداری هر سال هزاران ساعت وقت صرف می کنند و میلیون های تومان هزینه صرف راه اندازی سایت های آموزشی می کنند!؟ هیچگاه راجع به این سامانه اینترنتی چنین فکری نکنید. ما در طول هر سال بیش از ۵ میلیون تومان بابت سرویس ایمیل های آموزشی مان پول می پردازیم. هر سال برای نگهداری و مدیریت وب سایت مان بیش از ۲۰ میلیون تومان هزینه می کنیم. جدا از وقتی که می گذاریم و به شما مطالبی با ارزش می آموزیم. هزینه ای برای تحقیق راجع به جدیدترین متد برای رسیدن به موفقیت درباره سلامت بدن می کنیم.

 •  چطوری بعد از لاغر شدن با روش شما وزنم ثابت می ماند و دوباره چاق نمی شوم؟

روش ما روشی است که می توانید با آن لاغر بمانید به این دلیل که شما برای همیشه عادتهای جدیدی در خود به وجود آورده اید. شما وقتی در شرایط پرخوری کردن قرار بگیرید، در دوره جزیره کاهش وزن مهارتهایی را آموخته اید که می توانید به راحتی به غذا نه بگویید و یا انتخاب های آگاهانه ای برای خوردن داشته باشید.

 •  اضافه وزن من بیش از ۴۰ کیلو گرم است آیا این دوره باعث لاغر شدن من می شود؟ آیا این شیوه بر روی افراد خیلی چاق نتیجه می دهد؟

وقتی این شیوه را طراحی و اجرا کردم ۲۰۵ کیلو گرم وزن داشتم.افراد زیادی با این شرایط این شیوه را شروع کرده و فوق العاده موفق بوده اند.

 • معمولا با این استفاده از این دوره چند کیلو گرم در ماه وزن کم می شود؟

کاهش سایز اندازه گیری صحیح تری است. شما با پیروی از این شیوه در هر ماه بین ۵ تا ۱۰ سانتی متر از سایز شکم تان و یا ران های تان را کاهش می دهید. اگر ملاک را وزن در نظر بگیریم، بین ۳ تا ۵ کیلو گرم در هر ماه به نسبت ۱۵ کیلو اضافه وزن می توانید کاهش دهید.

 •  خیلی کم غذا می خورم اما نمی دانم چرا هنوز لاغر نشده ام؟

سوخت و ساز انسان می تواند با بد خوردن غذا نیز دچار نقصان شود. خوردن عادی غذا اولین چیز و ساده ترین چیزی است که در این دوره می آموزید. مسائل بسیار مهمتر از خوردن نیز در این دوره به شما آموخته می شود که به کاهش وزن دائمی شما کمک می کنند.

 •  آیا با دریافت دوره جزیره کاهش وزن باید از قرص های مولتی ویتامین استفاده کنم؟

به دلیل اینکه اغلب برنامه های غذایی ناقص هستند، به افراد مولتی ویتامین توصیه می شود . در دوره جزیره کاهش وزن به این دلیل که شما آزادانه از تمامی گروه های مواد غذایی استفاده می کنید، هیچگاه مشکلی برای شما به وجود نمی آید و نیازی به مصرف مکمل نخواهید داشت.

 •  من خانمی هستم که رژیم های غذایی متعدد مرا دچار قاعدگی نامنظم کرده است.آیا این دوره مشکل قاعدگی مرا تشدید می کند؟

دوره جزیره کاهش وزن یک دوره فوق العاده است زیرا در آن وضعیت نرمال و کاملا عادی در زندگی شما به شکل تازه ای نمایان می شود. مشکلات شما به آهستگی حل می شوند. مخصوصا مشکلاتی که به اعصاب شما مرتبط هستند.

 • وقتی عصبی می شوم خیلی غذا می خورم. آیا این دوره مشکل مرا حل می کند؟

خوردن به دلایل مختلفی به جز احساس نیاز، شروع مشکل چاقی هستند. عصبی شدن نیز یکی از این مشکلات است. در دوره جزیره کاهش وزن نیز به طور مفصل به این مشکل می پردازیم.

 • من دچار ناراحتی قلبی ، سرطان ، ام اس ،هپاتیت ، تالاسمی هستم ، آیا می توانم از برنامه استفاده کنم؟

برنامه کاهش وزن جزیره لاغری یک برنامه برای همه افراد است. اگر پزشک مربوط به شما غذایی را برای شما ممنوع نکرده و یا یک غذای خاص را ممنوع کرده است می توانید با مشورت قبلی با ما در این دوره شرکت کنید.

 •  در آینده نزدیک قصد باردار شدن دارم . آیا میتوانم رژیم بگیرم ؟

ما به شما پیشنهاد نمی کنیم رژیم بگیرید. اما برنامه کاهش وزن جزیره لاغری را پیشنهاد می کنیم. این آموزش ها به شما در هر حالتی می آموزند چگونه رفتار کنید.

 •  من دچار دیابت هستم وانسولین مصرف می کنم.آیا میتوانم در دوره شما شرکت کنم؟

اگر از دارویی استفاده می کنید که مشکل شما را از بین برده می توانید در دوره جزیره کاهش وزن شرکت کنید.

 •  من دچار دیابت هستم وتنها قرص مصرف میکنم. آیا میتوانم در این دوره شرکت کنم؟

اگر از دارویی استفاده می کنید که مشکل شما را از بین برده می توانید در دوره جزیره کاهش وزن شرکت کنید.

 • برای جلو گیری از افتادگی شکم چه کنم؟

در این دوره به دلیل کاهش معقول چربی مشکل افتادگی در ناحیه شکم نیز از بین می رود. در ضمن حرکاتی ساده که می توانید در خانه آنها را انجام دهید و بدون نیاز به ورزش به شما آموخته می شود که می توانید با تکرار آنها مشکل تان افتادگی و شلی در نواحی مختلف بدنتان را از بین ببرید.

 •  با وجود کاهش وزن زیادی که داشتم باز هم شکم دارم ، چه کنم ؟

وجود شکم یعنی شما دارای اضافه وزن هستید. باید برای اینکه شکم تان را کوچک کنید مهارتهایی را بیاموزید که علاوه بر پیچیدگی بسیار ساده هستند و ما آنها را به شما می آموزیم.

 •  می خواهم خیلی سریع وزنم را کم کنم چه کنم؟

کاهش وزن سریع یعنی ورود به جایی که خیلی زود از آنجا به دنیای قبلی تان سفر می کنید و چاق می شوید.

هر کسی می داند که وقتی رژیم غذایی را کنار بگذارد دوباره بر وزنش اضافه می شود. مطمئنم تایید می کنید نمی توان تا همیشه رژیم کرفت و دوباره در آن شکست خورد! اگر شما مدیری پر مشغله هستید یا کاری انجام می دهید که احتیاج به جثه ای متناسب تر دارید این دوره برای شما می تواند یک خلاء در زندگی را پُر کند.

همیشه در کمد لباسم پر بود از لباس های گشاد و تنگی که مرا آزار می داد. لباس های روز مبادا را کنار گذاشتم و در انتظار کاهش سایز و وزنم بودم. وزنم را که کاهش دادم متوجه سود سرشار لاغری برای خودم شدم. تمامی لباس های بزرگ خود را کوچکتر کردم و بدون خرید لباس جدید بسیار خوشحال شدم. نزدیک به ده شلوار داشتم که پس از لاغرتر شدن آنها را پوشیدم.

خرید

لاغری به چه قیمتی ؟!

همیشه در گیر لاغر شدن بودم و فارغ از اینکه اکثر افرادی که لاغر می شوند دوباره چاق می شوند، شکست می خوردم. برای دانستن اینکه به چه دلیل این اتفاق برای افراد چاق می افتد سالها مطالعه و تحقیق و شرکت در دوره های آموزشی کافی بود که یک چیز را به خوبی متوجه شوم. متوجه شدم که بیش از ۸۰% انسانها برای لاغر شدن راههایی را انتخاب می کنند که فوق العاده خطرناک است. بسیاری به هر قیمتی حاظرند لاغر شوند. وقتی در پایان دوره های جزیره کاهش وزن با چند تن از هنرجویان دوره صحبت می کردم، اکثر این افراد به این نکته اذعان داشتند که در گذشته به هر قیمتی حاظر بودند لاغر باشند اما حالا وقتی فهمیده اند با این روش و بدون داشتن برنامه غذایی خاص می توان لاغر شد، چه خوب که این روش را آموخته اند. وقتی لازم نیست نگران غذایی که می خوریم باشیم گویی بهترین هدیه را گرفته ایم. شاید عجیب باشد که اکثر افرادی که در دوره جزیره کاهش وزن ثبت نام کرده و این دوره را گذرانده اند، از این خوشحالند که حقیقت های بزرگی در این دوره وجود دارد که آنها را فرا گرفته اند.

این مطلب را بخوانید :  کتاب راز کاهش اشتها ( کنترل مغز گرسنه 1 )

۶۴ نظر

۶۴ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 • Saeideh گفت:

  سلام آقای شریف زاده
  ممنون از همه زحماتتنون
  من خارج از ایران،کشور سوئد ،زندگی میکنم .میخاستم تو دوره جزیره کاهش وزن شرکت کنم، خواستم ببینم از اینجا هم میتونم پول رو براتون واریز کنم برای دوره دانلودی؟ و اینکه هزینه اش برای ما هم ۲۹۹ هزار تومان هست؟ و یا پسشنهاد میکنید از ایران و اطرف خانوادم هزینه واریز بشه؟ پیگیری و مشاوره و هدیه هایی که نوشته بودید یکسانه؟
  سوال بعدیم اینه که در مشاوره ها خودتون نظارت کامل دارید؟
  من میخام برای دوره زمستان شرکت کنم و خیلی دوست دارم زودتر ثبتنام کنم و خیالم راحت بشه که میتونم به هدفم با کمک شما برسم…ممنون میشم جوابمو بدید.
  خیلی ممنون از همه زحماتتون
  .

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام به شما

   ممنونم

   فعلا هر چی تلاش کردیم درگاه پرداخت برای خارج از کشور رو نتونستیم بگیریم. اگر فامیل شما می تونن اینجا پرداخت کنن ما می تونیم دوره را برای دانلود برای شما ارسال کنیم.
   گفتیم یکسال و دقیقا یکسال بعد از شروع دوره کاهش وزن آقای شریف زاده مستقیما به تمامی سوالات شما از طریق ایمیل و گاهی با صدای ضبط شده پاسخ میدن.
   در ضمن در طول دوره یکساله هر ماه حداقل یک ویدئوی آموزشی مختص شرکت کننده گان دوره جزیره کاهش وزن برای این اعضا ارسال میشه. موضوعاتی همچون تقویت اراده و تکنیک های روز کاهش وزن
   امیدواریم پاسخ به سوالات شما را داده باشیم.

 • نفیسه گفت:

  سلام

  آیا این دوره مطالبش با دوره های آموزشی دیگه تون فرق می کنه؟
  به طور معمول این دوره کمک می کنه چند کیلو وزن کم کنیم؟
  بیشترین وزنی که با دوره شما کم شده چند کیلو بوده؟

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام نفیسه خانم

   بله این مطالب یک دوره فوق العاده کامل هست .
   بستگی به وزن و سایز بدن شما داره و همچنین شیوه اجراتون و مشارکت در رفع ایراداتی که دارید. به طور معمول هر ماه ۶ تا ۱۰ سانت دور شکم عادیه
   خانم مهسا راد که رکورد ۶۰ کیلو گرم کاهش وزن رو داشتن. ۳۰ کیلو از این کاهش وزن به کمک دوره جزیره کاهش وزن بوده و برای تثبیت این لاغری از آنچه آموختن بهره می برن. مصاحبه ایشون در همین صفحه هست

 • ارغوان گفت:

  سلام وقت بخیر…جناب شریف زاده دی ماه فصل امتحاناته و با توجه به اینکه خیلی از دانشجوها و دانش آموز ها شاغل و خانه دار و بچه دار هم هستند واقعا وقت گذاشتن برای این دوره ی خوب مشکله براشون …اگر مقدوره پیشنهاد میکنم سه الی چهار هفته شروع دوره رو به تعویق بندازین…

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام ارغوان عزیز

   شما نفر چندمی هستید که لطف کرده و این درخواست رو داشته . به همین دلیل ثبت نام تا آخر دی تمدید شده و افرادی که ثبت نام می کنند از زمانی که تصمیم می گیرند دوره رو شروع کنن درس ها براشون ایمیل یا پُست میشه. بنابراین جای نگرانی نیست

 • Saeideh گفت:

  سلام آقای شریف زاده…خسته نباشید.میخاستم بدونم دوره از کی شروع میشه؟؟؟ اول دی یا اخر دی؟؟؟
  بی صبرانه منتظرمممم.
  ممنون

 • كرانه گفت:

  با سلامو احترام .آقای شریف زاده بی صبرانه منتظر شروع دوره هستیم .با تشکر

 • مرضیه صابری گفت:

  استاد بی صبرانه منتظر جلسه اول هستیم .

  ممنونم از شما

  دوره ۷ درس که جالب بود

  امیدوارم بتونم با تمرینای این دوره لاغر بشم

  مرسی

 • نويد گفت:

  سلام
  من میخواستم تو دوره جزیره کاهش وزن شرکت کنم لطفا با من تماس بگیرید

 • narges گفت:

  سلام.من میخواستم دوره دانلودی شما رو تهیه کنم ولی شما نوشتید فصلی بوده دورتون….یعنی من الان نمیتونم این پکیج رو خریداری کنم؟ اگه خریداری کنم هیچ فایلی برام ایمیل نمیشه؟
  اینکه نمیشه من واقعا نیاز دارم زودتر این آموزش رو داشته باشم😞

 • زهرابانو گفت:

  خوشحالم از اینکه دوستان تونستن انجام بدن. منم خیلی دوست دارم شرکت کنم اما متاسفانه دقیقا یک سوم حقوق همسرمه هزینش 😉
  شاید در. اینده

 • بهنام سعیدی نسب گفت:

  سلام
  این دوره را ثبت نام کردم . از کی شروع میشه .درسها از چه زمانی برای من ارسال میشه؟

 • سعادتی گفت:

  سلام
  من میخوام دوره های شما رو شرکت کنم، ولی سخته وقتی قراره پول پرداخت بشه بدون اینکه حتی بتونیمتماس تلفنی داشته باشیم یا حضوری صحبت کنیم ، بهرحال پول کمی هم نیست ، وهمه ما درواقع بیمارهستیم ، چون چاقی هم یک نوع بیماری هست
  این که ادم باپزشک خودش صحبت میکنه یه نوع کمک و ارامش محسوب میشه ، درسته ؟

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام خانم سعادتی

   درست می فرمایید و با شما موافقم. ما در حین دوره آموزشی در چند مرحله با شما و با تماس تلفنی در ارتباط خواهیم بود . اینگونه شما به نتایج بهتری خواهید رسید. ایمیل برای شما ارسال شده است. به ایمیل پاسخ دهید تا پس از تایید ایمیل و شروع آموزش ها با شما تماس بگیریم.

 • سعادتی گفت:

  سلام
  من میخوام دورهاتون و شرکت کنم ، اما خیلی سخته که هیچ ارتباطی نمیتونیم داشته باشیم تا سوال بپرسیم و اطمینان داشته باشیم
  چاقی هم بیماری هست ، صحبت کردن بیمار با پزشک از لحاظ روانی کمک زیادی میکنه ، اما ما اصلا هیچ راهی برای صحبت کردن باشما نداریم
  من خودم انواع رژیم ها رو گرفتم ، ورزش ، باشگاه هرکاری انجام دادم ولی وزنم بالاتر رفته

 • مریم قربانی گفت:

  سلام من میخوام تو دوره دانلودی شرکت کنم و هزینه رو هم کارت به کارت کنم .هرچی سعی میکنم نمیشه.انگار صفحه ثبت نام دانلودی مشکل داره.چکار باید بکنم؟

 • سپهر جوکار گفت:

  سلام

  من الان ثبت نام کردم. دوره من از چه زمانی شروع میشه ؟

 • محمد مهدوی گفت:

  سلام

  در دوره تابستان ثبت نام کردم. چه زمانی کلاس هایم شروع می شود؟

 • محسن اصلانی گفت:

  سلام
  الان ثبت نام کردم کی درس ها برایم ارسال میشه ؟

 • صدیقه گفت:

  سلام
  من قصد داشتم در دوره جزیره کاهش وزن ثبت نام کنم هزینه را از طریق کارت و اینترنتی پرداخت کردم ولی از درگاه پرداخت ایمیلی برای من ارسال شد که تراکنش ناموفق بود لطفا بررسی بفرمایید که آیا مشکلی در درگاه پرداخت وجود دارد؟
  با تشکر

 • ايناز گفت:

  سلام الان ۲۲مرداد هس دورهمی میخوام در دوره جزیره لاغری شرکت کنم شروع دوره از کی هست؟

 • منوچهر زندی گفت:

  سلام
  آقای شریف زاده الان ثبت نام کردم. از کی درسها را ارسال می کنید؟

 • صدیقه گفت:

  سلام
  من دیروز عصر در دوره دانلودی جزیره کاهش وزن ثبت نام کردم جلسات کی برایم ارسال می شود؟

 • صدیقه گفت:

  من دیروز بسته دانلودی جزیره کاهش وزن را خربداری کردم ولی تا الان نه ایمیل و نه اس ام اس دریافت نکردم در نظرات و در پاسخ بقیه دوستانی که بسته رو خریداری کردند گفتید درس ها صبح روز بعد از خرید ارسال می شود
  لطفا بفرمایید جلسات کی برای من ارسال می شود؟

 • saman گفت:

  دوره جزیره کاهش وزن را همین حالا ثبت نام کردم.
  کی دوره ام شروع میشه؟

  سامان ضراب زاده

 • گلنوش گفت:

  سلام آقای شریف زاده من تا حالا ۲ بار نظر دادم که منتشر نشده
  سوال دارم روش شما همون روش پل مکنا یا مهدی خردمند نیست؟

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام.
   این اولین باری است که پیام تان در سایت ثبت شده است.
   روش هایی که فرمودید هیپنوتراپی هستند و طول عمر کوتاهی از نظر تاثیر دارند. روش ما آموختن و اجرای صحیح بدون خواندن ورد و جادو یا بدون انجام هیپنوتراپی و تلقین های غیر علمی است.

 • نسترن عالی پور گفت:

  سلام

  من تازه پرداخت انجام دادم کی دوره من شروع میشه؟

 • تبسم گفت:

  سلام خسته نباشید مطالب شما خیلی خوبه . من خودم به ذره شکم و پهلو دارم شاید در حد معمولی ولی برا اینده نگرانم که زیاد نشه خواستم شرکت کنم ولی اونقدر پول نداشتم خواستم فقط تشکر کنم ازتون موفق باشید

 • گلي گفت:

  سلام جناب شریف زاده
  من یه اموزگارم که هزار راه رفتم ونتوستم سلولیت کنار رانم رو کم کنم ،خسته شدم از بس از دیگران حرف شنیدم ،مسخره شدم ،تومدرسه ،استخر ، همه جا دکتر که میرم تا میگم یه مشگلی دارم میگن وزن کم کن ،بی شک درست می گن ولی از قسمت بالا لاغر می شم تاحدی که صورتم تمام چربیش رو از دست داده وچند سال از سن واقعیم پیرتر نشون میدم
  حالا این اخرین راه ،ولی هنوزنتونستم بفهمم که این دو نوع ثبت نام چه تفاوتی داره ،من واقعا نیاز دارم از نظر روانی حین دوره با مشاورم صحبت کنم وبه نظرم تنها چند دیوی دی نمی تونه موثر باشه لطفا کمک فکری بفرمایید

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام

   به شما پیشنهاد می کنیم دوره دانلودی را انتخاب کنید. در این دوره در کنار دریافت آموزش های تصویری با شما تماس می گیریم تا شما تحت مشاوره قرار گیرید.

 • parand.homa گفت:

  سلام.هر وقت که بخواهیم می توانیم ثبت نام کنیم؟؟یا باید فصلی ثبت نام کنیم؟؟و اینکه آموزش ها چه مدت بعد از ثبت نام شروع می شود؟؟

 • parand.homa گفت:

  سلام,خسته نباشید.من یک ساعت پیش در دوره آموزشی ثبت نام کردم.دوره من از کی شروع میشه؟؟

 • ليلا گفت:

  سلام ؛ من سوال ها و پاسخ ها رو خوندم . راستش من و همسرم میخواییم با هم این دوره رو بگذرونیم !
  ولی واقعا هزینه اش برامون سنگینه ! نمیشه توی چند مرحله واریز کنیم ؟؟؟
  دوره ٣٩٩ با ۶٩٩ کدومش بهتره برای ما که بیست کیلو اضافه وزن داریم ؟؟؟
  یعنی واقعا میتونیم امیدوار باشیم که جواب میگیریم ؟؟؟
  چون تقریبا تمام مسیر ها رو طی کردیم 😔

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام .
   این دوره برای این ساخته شده که علاوه بر کاهش وزن بتواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد.
   دوره فیزیکی از نظر محتوا هیچ تفاوتی به دوره دانلودی ندارد. البته دیگر این دوره را ثبت نام نمی کنیم و فقط دوره آنلاین و دانلودی قابل ثبت نام است.
   این دوره تضمین شده است و بدون هیچگونه شکی در این دوره ثبت نام کنید.
   در حال حاضر شرایط پرداخت قسطی برای ثبت نام نداریم.

 • مجید گفت:

  سلام..ممنون از مطالب مفیدتون..سوال پیس اومد واسم..دیدم به بعضی از متقاضیان گفتین دوره واستون ایمیل میشه به بعضی دیگه گفتین پست میکنیم..اینا چه فرقی دارن؟

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام

   قبلا این دوره به دو شکل عرضه می شد . اما حالا تنها به شکل دانلودی در اختیار افراد قرار می گیرد.

   • مجید گفت:

    سلام..وقت بخیر…اول جا داره از پاسخگوییتون تشکر کنم بعد دو سوال داشتم..یکی اینکه مصرف میوه در طول روز چه میزان باید باشه تا تاثیر بهتری داشته و از زیاده رویی یا جتی جایگزینی با وعده غذایی جلوگیری کنه؟؟
    سوال دوم شرایط مراجعه حضوری چطوره؟آخه نه آدرس نه شماره دفتر رو ندیدم..

 • neds گفت:

  چقدر دوست دارم شرکت کنم خیلی لازم دارم ولی هزینه شو ندارم خیلی بالاس😞

 • ب ج گفت:

  سلام، نظرات مربوط به سال ۹۶ هس، آیا دوره جدیداً برگزار میشه؟
  سوال دوم، چاقی من پشت بازو و نامتعارف هس بخاطر دررفتگی کتفم و افتادکی ماهیچه،،، آیا لاغر میشه؟

  • sina sharifzadeh گفت:

   بله
   بلافاصله پس از ثبت نام دوره جدید برای شما شروع میشه.
   در پاسخ به سوال دوم باید خدمت شما عرض کنم که اگر مشکل یا آسیبی در بخشی از بدن دارید مشکلی در کاهش چربی اون منطقه به وجود نمیاره . به این دلیل که آموزش نحوه تغذیه صحیح هست که باعث کاهش چربی بدن میشه. در دوره جزیره کاهش وزن درباره همین موضوع آموزش میدیم.

 • Mannn گفت:

  سلام
  من حدود ۴۰_۵۰ کیلو اضافه وزن دارم و اینکه ۱۵ کیلو سال گذشته کم کردم اما به علت روماتوئید آرتریت الان دز بالایی کورتن مصرف میکنم و اون ۱۵ کیلوهم برگشت.حالا بامصرف کورتن من این روش روم جواب میده؟

 • سارا گفت:

  سلام
  من چند سال پیش دوره جزیره کاهش وزن را ثبت کردم دوره بسیار عالی و مفیدی بود و چندین کیلو هم لاغر شدم
  الان بعد از مدتی تصمیم گرفتم دوباره از دوره استفاده کنم ایمیل تمام جلسات را دارم اما فایل ها دانلود نمی شود گویا فایل ها از سرور دانلود پاک شده
  چطور می توانم دوباره به دوره دسترسی داشته باشم؟ دوره تضمینی بود و پشتیبانی داشت و خیلی دوره خوبی بود
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • sina sharifzadeh گفت:

   درود
   از اینکه تجربیات خودتون رو با ما به اشتراگ گذاشتید سپاسگزاریم.

   برای استفاده از محتویات آموزشی دوره به پشتیبانی ما در واتس اپ یا تلگرام پیام بدید.

   شماره برقراری ارتباط در پیام رسان ها

   ۰۹۱۰۶۰۰۱۴۰۴

دیدگاه خود را به ما بگویید.

مقالات

در شبکه های اجتماعی با ما باشید

در تلگرام و اینستاگرام رادیو لاغری را جستجو کنید

ثبت نام دوره آموزشی

ایمیل تان را اینجا وارد کنید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید

advertisement
JoomShaper