اراده لاغری


اراده لاغری
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ sina sharifzadeh

اراده لاغری

تا حالا برای شما پیش آمده که …

چیزی بخورید و بعد از خوردن به یاد بیاورید که رژیم غذایی داشتید؟

در برابر خوراکی های وسوسه برانگیز دست و دلتان بلرزد و نتوانید جلوی خودتان را بگیرید؟

کسی شما را به خاطر اضافه وزنی که دارید مسخره کرده باشد؟

بعد از هر بار خوردن احساس بدی کنید؟

لباسی که دوست دارید بپوشید برای شما تنگ شده باشد؟

به خودتان بیایید و بفهمید که وزنتان در حال زیادتر شدن است؟

به دلیل اضافه وزن دچار پا درد یا کمر درد شده باشید؟

و ……

اگر حتی پاسخ یکی از سوالات مثبت است،مطمئن باشید محصول غیرحضوری و دانلودی اراده لاغری برای شما تغییرات چشمگیری ایجاد خواهد کرد.

توی کلاس آنلاین اراده لاغری چی یاد می گیرم؟

توی کلاس اراده ما با آموزش هایی روبرو هستیم که مثل بقیه آموزش ها نیست! دز کلاس اراده دنبال این نیستیم که به شما امید و انگیزه بدهیم بلکه به دنبال این هستیم که شما را به مرحله ای برسانیم که رفتارهای خود را به خوبی تحت کنترل خود در بیاورید.

در کلاس اراده لاغری می آموزید

مغز چگونه کار می کند؟

مغز چگونه ما را فریب می دهد؟

چه چیزهایی اراده ما را فوق العاده کاهش می دهد؟

چگونه وقتی یک خوراکی که عاشقش هستیم می بینیم بی اختیار دوست داریم آن خوراکی را بخوریم؟

چه کارهایی را انجام دهیم تا قدرت اراده ما فوق العاده قویتر شود؟

چرا اراده لاغری چیزی است که ما نداریم؟ چرا ضروری است اراده را تقویت کنیم؟

در واقع شما اراده دارید اما به دلایل بسیار زیادی اراده شما ضعیف شده است. وقتی یک برنامه رژیم غذایی داریم اما هنوز نمی دانیم چرا و به چه دلیل توانایی اجرای آن را نداریم، اینجا مسئله قدرت اراده مطرح می شود. اراده داشتن ارتباط زیادی به ژنتیک ندارد و آنچه اهمیت دارد توانایی ذهن برای کنترل رفتار است. شما با تقویت کردن اراده لاغری تان به جای اینکه سالها درگیر کاهش وزن باشید، زودتر به وزن دلخواه می رسید. اینگونه هدف های بسیار بزرگتری را دنبال خواهید کرد.

زمان و عمر شما چیزی فوق العاده گرانبهاست. اگر اراده فوق العاده قویتری داشته باشید می توانید برای چیزهایی که برنامه ریزی کرده اید اقدام کنید و در هر کدام موفق باشید.

استفان کاوی یکی از نویسندگان بزرگ در دنیا می گوید: برای موفق شدن باید انرژی خود را صرف کارهای مهم و غیر فوری کنید. کاهش وزن نیز یکی از این کارهای مهم و غیر فوری است. یعنی شما نمی توانید یک شبه تمام وزن خود را کم کنید. بنابراین فرایندی که چند هفته یا چند ماه طول می کشد و بسیار مهم است را باید به خوبی انجام دهید تا به هدف و نتیجه دلخواه خود برسید. این فرایند نیازمند مغزی پویا و قوی است.

با شرکت در کلاس اراده ی لاغری چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

زمانی که بیاموزید در زمان های حساس چگونه واکنش نشان می دهید و چگونه باید واکنش های خود را کنترل کنید اتفاقات جالبی می افتد!

یعنی کنترل رفتارهای خود را در دست خواهید گرفت.

موانعی که باعث می شوند به لاغری نرسید شناسایی می کنید.

موانع را به پلی برای رسیدن به لاغری تبدیل می کنید.

کمتر چیزی می تواند شما را ناراحت کند.

اگر چیزی باعث شد حس بدی سراغ شما بیاید احساس تان را راحت تر کنترل می کنید.

ذهن تان که تا حالا سد راه شما بوده، نوری می شود که راه را برای شما روشن می کند.

همه میگن وزن کم کن. اراده کن لاغر شی! اما خب چجوری؟

همه ما تا حالا آدم های پولدار یا آدم های خوش اندامی را دیده ایم که وقتی از آنها راز موفقیت شان را می پرسید بادی به غبغب می اندازند می گویند تلاش و پشت کار و اراده باعث شده تا به آنچه که الان هستیم برسیم! اما صبر کنید. اگر با پشتکار و اراده و تلاش می شود به این نتایج رسید چرا ما با این همه تلاش دوباره به خانه اول برگشته ایم؟ در واقع وقتی کسی می گوید تلاش کرده و موفق شده در حال شعار دادن است. زیرا چیزی درباره کارکرد ذهن نمی داند یا او در ذهن ما زندگی نمی کند که بتواند ما را راهنمایی کند. اگر شما از دست شعارها خسته شده اید یا هر سال چند رژیم غذایی می خرید بهتر است همین حالا و قبل از هر اقدامی فکری به حال فرمانده بدن تان یعنی ذهن تان بکنید. وقتی فرمانده بلد نیست چه کار کند هیچ تلاش و پشتکاری به نتیجه نمی رسد.

در کلاس اراده ی لاغری ما مکانیزم هایی را آموزش می دهیم که وقتی آنها را بشناسیم به طرز فوق العاده ای درک می کنیم که یک عمر در اشتباه بوده ایم. بنابراین شیوه فکر کردن انسان هایی که فوق العاده قوی هستند را می آموزید. این تازه شروع کار است. برای موفقیت باید اَره را تیز کنید!

آخه اصلا مگه میشه تغییر کرد؟

خیلی ها فکر می کنند اراده ژنتیکی یا ارثی است. بعضی ها فکر می کنند که اراده یک ویژگی ذاتی است. اما خوشحالم که در زمانی زندگی می کنیم که علم عصب شناسی فوق العاده پیشرفت کرده است. با پیشرفت علم و به وجود آمدن دستگاه هایی که در علم عصب شناسی وظیفه تحقیق درباره رفتارهای ما را دارند حالا می دانیم که هر رفتار ما دلیلی دارد. یعنی ما با درک عوامل مختلف و شیوه کارکرد ذهن می توانیم به چیزهای زیادی دست بیابیم. ما در کودکی شکل گرفته ایم و حالا نیز می توانیم با تغییر رفتارهای خود به طرز فوق العاده ای به اهداف مان برسیم.

دکتر ایگلمن که از پیشگامان علم روانشناسی و کارکرد مغز است می گوید : مغز ما همواره در حال آموختن است. تجربه می کند و چیزهای جدید می آموزد. اینگونه رشد می کند و قدرت بیشتری کسب می کند. اراده نیز با انعطاف پذیری مغز رابطه ای مستقیم دارد. اینگونه با درک صحیحی از کارکرد مغز و بدن دیگر حرف هایی مانند لاغر نمی شوم چون اراده ندارم! یا ما خانوادگی چاق هستیم و نمیشه لاغر شد در برابر علم تقویت اراده تنها بهانه هایی بی ارزش هستند.

ما اراده کمی داریم زیرا هنوز مسیر عصبی صحیحی برای رسیدن به هدف ها را نساخته ایم. در کلاس آنلاین اراده لاغری مسیرهای عصبی جدیدی را می سازیم که کمک می کند اراده ای که داریم قوی و قوی تر کنیم.

این چرخه معیوب را می شناسید؟

یکی از وحشتناک ترین اتفاقات در زندگی یک انسان، چرخه های معیوب هستند. چرخه های معیوب به گونه ای هستند که اگر وارد آن شویم و هیچ اقدامی برای خروج از آن نکنیم، روز به روز زندگی ما بدتر می شود.

بنابراین هر بار این چرخه معیوب را تکرار می کنیم، این پیام را به خود می دهیم که بی اراده هستیم. اینگونه هر بار احساس بی اراده بودن در ما تقویت می شود.

از ویژگی های کلاس آنلاین اراده لاغری

کلاس اراده با هدف دور انداختن کاغذهای رژیمی شما طراحی شده است! تعجب نکنید. زیرا وقتی هنوز نمی دانید چه مکانیزم پیچیده ای رفتارهای شما را کنترل می کند، نمی توانید حدس بزنید چرا وارد چرخه معیوب می شوید. تجربه های شما را نیز تجربه کرده ام و می دانم فوق العاده از برنامه های رژیمی و توصیه های افراد مختلف از متخصصان تغذیه گرفته تا آدم های معروف اینستاگرام شما را کلافه کرده است. بنابراین به جای باختن از عادت های همیشگی تان باید یاد بگیرید لازم نیست با عادت هایی که دارید سازش کنید بلکه باید با شناخت دلایل به وجود آورنده آنها برای تغییرشان قدمی بردارید.

یکی دیگر از ویژگی های کلاس اراده لاغری صرفه جویی تمام عیار است. شاید فکر کنید مبلغ ناچیزی که برای این کلاس در نظر گرفتیم خود یک هزینه است. شاید بپرسید ما که باید به خاطر این کلاس مبلغی بپردازیم پس چطوری صرفه جویی است؟

اجازه دهید برای شما توضیح دهم شرکت در کلاس اراده لاغری چگونه باعث صرفه جویی در زمان، احساسات منفی، لذت نبردن از زندگی و البته پول می شود.

زمان : کسی که بی اراده است و در چرخه معیوب رژیم گرفتن و خارج شدن از رژیم غذایی وارد شود، مدت زمان زیادی را صرف می کند تا به هدفش برسد زیرا بارها یک راه تکراری را به شکل های مختلف امتحان می کند. بنابراین شما با آموختن مطالب کاربردی کلاس اراده لاغری در زمان خود فوق العاده صرفه جویی می کنید.

انرژی : شما مدت زیادی را برای مقابله با موانع لاغری صرف کرده اید. اینگونه انرژی زیادی برای رسیدن به تناسب اندام خرج می کنید. پس چه بهتر که به فکر صرفه جویی باشید.

احساسات منفی: فراموش نکرده اید که یکی از بخش های چرخه معیوب احساس ناراحتی است. ناراحتی از اینکه چرا نمی توانم!

لذت نبردن : وقتی به یک سفر می روید و می خواهید خوش بگذرانید، یکی از بخش های مهم سفر خوردن غذاهای خوشمزه و رنگارنگ است. اگر نتوانید کنترل را در دست بگیرید در پایان سفر حس بدی سراغ شما می آید.

پول : تا حالا از خودتان پرسیده اید چندبار بابت چیزهای تکراری مثل رژیم های غذایی هزینه کرده اید؟ منابع مالی شما نامحدود نیستند و بهتر است به آینده خوب فکر کنید. شما با شرکت در کلاس اراده لاغری از همین حالا جلوی ضررهای آینده را به خوبی می گیرید.

چرا کلاس آنلاین اراده لاغری فوق العاده است؟

همه افرادی که دچار اضافه وزن هستند یا وزن کم کرده اند به دنبال این هستند که خوش اندام شوند و خوش اندام باقی بمانند. تصور کنید یک قایق بزرگ دارید که می خواهد شما را از یک جزیره متروکه که سالها در آن اسیر بودید به یک شهر زیبا برساند. این قایق برای اینکه شما را به مقصد برساند باید عالی ساخته شده باشد و از امکاناتی بهره مند باشد که در طول مسیر بتواند به شما کمک کند. اراده لاغری به شما کمک می کند تا به بهترین شکل از امکاناتی که دارید یعنی هر آنچه در ذهن تان است استفاده کنید تا به تناسب اندام همیشگی برسید.

در کلاس چه چیزهایی یاد می گیرم؟

مطالب به ساده ترین شکل ممکن ارائه شده که برای همه افراد قابل فهم باشد.

مغز به چند بخش تقسیم می شود؟

هر بخش مغز چگونه کار می کند؟

چرا ذهن ما از کنترل ما خارج می شود؟

چگونه ذهن و اراده به یکدیگر ارتباط دارند؟

کدام بخش مغز ارتباط مستقیمی با اراده دارد؟

چرا بدون آسیب فیزیکی به مغز نیز دچار اختلال در رفتارها می شویم؟

چگونه ذهن در تصمیم گیری ما نقش بازی می کند؟

چرا وقتی یک خوراکی خوشمزه می بینیم کنترل از دست ما خارج می شود؟

چه مکانیزمی می تواند ما را به حالت ارادی خودکنترلی بازگرداند؟

وقتی استرس سراغ ما می آید چگونه رفتار کنیم؟

سیستم هایی که ما را کنترل می کنند چگونه کار می کنند؟

هویت ما چگونه بر اراده ما تاثیر می گذارد؟

عادت ها چگونه شکل می گیرند؟

چگونه می توانید عادات جدید در خود خلق کنیم؟

و …

حتی اگر یکی فقط و فقط یکی از نکاتی که در سرفصل ها برای شما مناسب باشد، همین الان تصمیم بگیرید که برای موفقیت خود سرمایه گذاری کنید و این کلاس را ثبت نام کنید. لینک تماشای کلاس بلافاصله پس از ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد.

کلاس آنلاین اراده لاغری تمرینات فوق العاده آسانی دارد که شما نیز در خانه یا محل کار می توانید آنها را اجرا کنید تا اراده شما قوی و قوی تر شود.

تمرینات این کلاس خاص عملی و کاربردی هستند. شما تمرینات ساده که از ۳۰ ثانیه شروع می شوند را بصورت کاملا کاربردی یاد می گیرید و اجرا می کنید. شما در این کلاس یک راهنما دارید و راهنمای شما در این کلاس سینا شریف زاده رکوردار کاهش وزن ۸۰ کیلوگرمی است. مثلا یکی از ساده ترین تمرینات که در کلاس اراده لاغری درباره آن صحبت می شود و به شما کمک می کند به طرز فوق العاده ای اراده شما قوی شود تکنیک تنفس کنترل کننده است. شما در طول روز با اجرای این تکنیک ساده کمک می کنید تا شکم تان کوچک تر شود و قدرت اراده تان فوق العاده قوی تر شود.

شرکت در کلاس اراده به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کافی است نگاهی به سرفصل های این کلاس فوق العاده بیندازید. به نظر سینا شریف زاده مدرس این کلاس آموزش همه انسان ها باید در این کلاس شرکت کنند! به این دلیل که مطالبی در این کلاس به شما آموزش داده شده که هر روز و  هر ساعت با آنها مواجه هستید. وقتی با کسی در ارتباط هستید که حرف هایش شما را ناراحت می کند، بدن شما واکنش ناخودآگاه طبیعی از خود بروز می دهد. شما با آموختن موارد فوق العاده مهمی در کلاس اراده لاغری بر واکنش های خود مسلط می شوید. آموزش هایی که آینده شما را روشن می کند.

به ما اعتماد کنید و در هر شرایطی که باشید، در این کلاس آنلاین شرکت کنید و اگر احساس کردید که این کلاس مناسب شما نیست، از گزینه درخواست بازگشت وجه استفاده کنید. (خیالتان راحت باشد! مطمئنم از این کلاس شگفت زده خواهید شد)

تصویر فوق مربوط به خانم جوزایی یکی از شاگردان دوره های کاهش وزن سینا شریف زاده

درباره سینا شریف زاده مدرس کلاس آنلاین لاغری

سینا شریف زاده خالق دو کتاب راز کاهش وزن و راز کاهش اشتهاست.

سینا شریف زاده در سال ۱۳۹۲ دوره ای آموزشی با نام جزیره کاهش وزن را خلق کرد.

سینا شریف زاده کارشناس ارشد فیزیولوژی و تغذیه ورزش است. و سالهاست در زمینه روانشناسی کاهش وزن تحقیق و فعالیت می کند.

سینا شریف زاده خود توانسته در مدت ۱۸ ماه چیزی حدود ۸۰ کیلوگرم وزن کم کند.

تا کنون بیش از ۲۵۰۰۰ نفر در این وب سایت از آموزش های سینا شریف زاده بهره برده اند.

مبلغ سرمایه گذاری شما

یک درخواست جدی! لطفاً این مبالغ را یادداشت کنید

   یک روز سرخورده و ناراحت به سمت مطب یک متخصص تغذیه می روید و دوباره می خواهید برای رژیم گرفتن مبلغی بپردازید. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

  یک روز وقتی کلی غذای رژیمی و سالم خریداری کرده اید به منزل بر می گردید و یکی از اعضای خانواده تان خامه ای یا بستنی خریده و شما ناخودآگاه می خورید. لطفا مبلغ کل غذاهای رژیمی را یادداشت کنید.

در یک باشگاه ورزشی ثبت نام می کنید. بعد از گذشت دو روز انگیزه شما برای رفتن به باشگاه از بین می رود. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

  به یک لباس فروشی می روید و لباسی که دوست دارید اندازه شما نیست. مجبورید پول بیشتری برای خرید لباس بزرگتر که از رنگش خوشتان نمی آید بپردازید. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

می خواهید درباره یک پیشنهاد کاری با فردی صحبت کنید که شما را استخدام کند اما بخاطر اضافه وزن یا خجالت می کشید یا صاحب کار شما را مناسب نمی بیند تا در آن شغل استخدام شوید. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

چندین کتاب کاهش وزن خریداری کردید که پر هستند از اطلاعاتی مثل کالری ها و …. اما هیچکدام موثر نبوده اند و شما پول خود را دور ریخته اید زیرا گارانتی نداشته اند! لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

بخاظر اضافه وزن مجبور هستید هر ماه مبالغ زیادی بابت دارو بپردازید. داروی دیابت یا داروی چربی خون و …… لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

تا حالا چند بسته قرص و دمنوش خریداری کرده اید و نتوانسته اید از آنها نتیجه بگیرید یا نتیجه خیلی مقطعی بوده و حال شما گرفته شده است. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

وقتی خیلی چاق بودم یکبار صندلی یک ماشین را با وزن زیادم شکستم! آن زمان ۱۰۰هزارتومان مبلغ بسیار زیادی بود و من مجبور شدم بپردازم. لطفا این مبلغ را یادداشت کنید.

فکرش را می‌کردید که به‌خاطر اراده ضعیف تان این‌قدر ضرر مالی کرده باشید؟

مطمئنم شما حاضرید میلیون‌ها تومان پرداخت کنید تا از معضل بی ارادگی رهایی پیدا کنید و فردی خوش اندام و با اعتماد به نفس باشید! چون بی ارادگی باعث می‌شود لحظه‌ای نفس راحت نکشیم.

کسی که از بی اراده بودن آسیب دیده می‌داند که:

  • سالهای زیادی را باید صرف رسیدن به هدفش کند!

  • مبالغ خیلی هنگفتی برای رسیدن به آرزوهایش پرداخته

  • روابط عاطفی بی کیفیتی را تجربه می کند

اما نگران نباشید، این کلاس آموزشی آنلاین فقط با ۹۳۲ هزار تومان در اختیار شماست. یعنی اگر بخواهیم حساب کنیم انگار که روزانه دو هزار تومان به مدت یک سال کنار گذاشته باشیم! 

البته چون می‌خواهیم افراد زیادی از این کلاس فوق العاده استفاده کنند یک شرایط ویژه برای شما فراهم کردیم. تا زمان پایان تخفیف ویژه این کلاس می‌توانید با تخفیف فوق العاده فقط و فقط با پرداخت۹۷ هزار تومان این کلاس را تهیه کنید. ( بیش از ۸۵% تخفیف )

وقتی به مخارج روزمره نگاه می‌کنیم می‌بینیم که ۹۷ هزار تومان مبلغ زیادی نیست. احتملاً از یک دست لباس قابل قبول بسیار ارزان‌تر! اما با این مبلغ تا آخر عمر انسان دیگری خواهد شد.

برای این دو تا سه ساعت آموزش، انگار که برای هر ساعت فقط و فقط ۲۵ هزار تومان می‌پردازید! مطمئنم که در هر دقیقه این محصول آموزشی نکات بسیار زیادی را فرا می‌گیرید که با انجام دادن آنها این مبلغ اصلاً‌ به چشم نمی‌آید!

بهترین پیشنهاد ممکن 

بیش از دو ساعت آموزش ویدیویی   معادل         ۴۹۰هزارتومان

یک برگ تقلب تمرینات آسان بصورت فایل دانلودی    معادل        ۹۲ هزارتومان

۳۰ دقیقه مشاوره تلفنی با مدرس کلاس                  معادل       ۱۵۰ هزارتومان

                                                                                                         مجموع : ۷۳۲ هزارتومان

                                                                                         تخفیف ویژه با زمان محدود : ۶۷۵ هزارتومان

                                                                                           شهریه قابل پرداخت فقط : ۹۷ هزارتومان

دسترسی به تمام فایل‌های آموزشی مادام‌العمر بوده و همیشه به آن دسترسی خواهید داشت. (چه بر روی کامپیوتر و چه بر روی موبایل) 

یک مقایسه

در کلاس های حضوری که قبلا برگزار می کردیم از شرکت کنندگان می‌پرسیدیم که چند نفر برای مشکل اراده خود به روانشناس یا متخصصین تغذیه و مربیان باشگاه ها مراجعه کرده‌اند؟ تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان دستشان را بالا می‌برند وقتی می‌پرسیدیم که آیا نتیجه مطلوب را گرفته‌اید، اغلب می‌گویند نه! (چون اگر نتیجه مطلوب را گرفته بودند اینجا نمی‌آمدند) متأسفانه بسیاری از متخصصان، حتی اصول اولیه تقویت اراده را بلد نیستند و جالب است بدانید بسیاری  از مشاوران خودشان بی اراده هستند! یا وزن زیادی نداشته اند که بخواهند وزن کم کنند و تجربه ای در این زمینه ندارند. حالا فرض کنید اگر بخواهید برای افزایش اراده به یک روان شناس مراجعه کنید (که معلوم نیست آیا بتواند برای شما کاری بکند یا خیر؟) احتمالاً باید ۱۰ جلسه مراجعه کنید که هزینه شما حداقل یک میلیون تومان خواهد بود (تازه این با لحاظ کردن نرخ مصوب هست و روانشناسان حرفه‌ای، عموماً دریافتی بیشتری دارند)

چطور در این کلاس آنلاین ثبت نام کنم و همان موقع لینک دانلود کلاس را دریافت کنم؟

به شما تبریک می‌گویم که می‌خواهید این تصمیم مهم را بگیرد و با تهیه این کلاس آنلاین و غیر حضوری، تغییری بزرگ را رقم بزنید.

برای این کار کافیست روی دکمه خرید کلیک کنید و گام‌های بعدی را طی کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید. بعد به درگاه بانکی هدایت می‌شوید و بعد از پرداخت وجه، می‌توانید فایل‌ ویدیویی کلاس را دانلود کنید و به آن دسترسی داشته باشید.

اگر نمی توانید به  صورت آنلاین خرید خود را ثبت کنید اصلا نگران نباشید. شما می توانید با پرداخت شهریه به صورت کارت به کارت انجام داده و در این کلاس ثبت نام کنید. به همین منظور مبلغ را به شماره کارت زیر واریز کنید و در واتس اپ یا تلگرام به ما پیام دهید.

شماره کارت بانکی

۶۰۳۷۹۹۷۱۵۳۴۰۶۷۹۹

سینا شریف زاده

شماره ما در واتس اپ یا نلگرام

۰۹۱۰۶۰۰۱۴۰۴

     ضمانت رضایت ۱۰۰٪ شما از این دوره

ما اینقدر به این کلاس آنلاین مطمئن هستیم که حتی برای شما عزیزان که فیلم آن را تهیه می‌کنید، گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰٪ قرار دادیم یعنی اگر محصول را دیدید و رضایت نداشتید، تمام وجه شما را به شما بازخواهیم گرداند. (ما به کیفیت این کلاس خیلی مطمئنیم، پس خیالمان راحت است و امیدواریم شما نیز با آسودگی آن را تهیه کنید)

اگر به هر دلیل مجبور به بازگشت وجه شدم شرایط به چه صورت است؟

هیچ شرایط خاصی وجود ندارد! کافیست از همان طریق که لینک دانلود را برای شما ارسال کردیم به ما پیام دهید و درخواست خود را ثبت کنید و یک شماره کارت به ما بدهید. مبلغ شما در کمتر از ۲ روز کاری به حساب شما باز خواهد گشت.

  اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

باور کنید هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد! و همه چیز همانطور که هست باقی می‌ماند! 

جمله‌ای منصوب به آلبرت انیشتین است که می‌گوید:

عجیب است که عده‌ای کارهای همیشگی را انجام می‌دهند و نتیجه‌ای متفاوت را انتظار دارند!

اصلاً دلیل این که این کلاس آنلاین را برای شما آماده کردیم این است که بتوانید تغییرات فوق‌العاده‌ای را رقم بزنید. متفاوت فکر کنید و متفاوت رفتار کنید و کنترل زندگی خود را بیشتر در دست بگیرید و اجازه ندهید که شرایط بیرونی برای شما تصمیم بگیرند.

لطفاً به این فکر کنید که تهیه نکردن این کلاس چه بهایی برای شما خواهد داشت؟ چه فرصت‌هایی را ممکن است از دست بدهید؟ در ادامه چه کسانی می‌توانند حق شما را بخورند و ….

بهانه‌هایی برای ثبت نام نکردن در کلاس اراده لاغری

باشه یکم سرم که خلوت شد

الان کارهای مهم تری دارم

من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم

بعید می دونم اثری داشته باشه

  دیگه از من که گذشته

این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند. یعنی اینطوری تغییری در ما به وجود نمی آید.

سوالات متداول

من نمی تونم دربرابر خیلی از خوراکی ها جلوی خودمو بگیرم آیا این کلاس کمکی به من می کنه؟

کلاس آنلاین اراده لاغری به صورت ریشه ای به رفتارهایی می پردازد که از کنترل ما خارج شده اند. خوردن بدون اراده یکی از مواردی است که در کلاس به آن می پردازیم.

آیا این کلاس آنلاین به این دلیل که حضوری نیست اثربخش است؟

شما وقتی مطالب این کلاس را دریافت کنید و تماشا کنید گویا در یک کلاس واقعی هستید. از آن مهمتر اینکه شما می توانید تمامی سوالاتی که دارید از طریق راه ارتباطی بپرسید و پاسخ آن را دریافت کنید. تمرینات بسیار آسان و مناسبی وجود دارد که هر روز تنها چند دقیقه وقت شما را می گیرد. اگر روزانه چند ساعت در شبکه های اجتماعی وقت می گذارید حالا کافیست مدت بسیار کمتری را برای ارتقاء اراده خود وقت بگذارید تا یک تغییر اساسی کنید.

جلسه ۳۰ دقیقه ای مشاوره تلفنی به چه صورت است؟

جلسات ما با شما با هماهنگی قبلی از طریق راه ارتباطی انجام می شود. این جلسه می تواند بصورت پرسش و پاسخ صوتی در واتس اپ یا تلگرام صورت گیرد یا بصورت تماس تلفنی انجام شود.

چگونه هر سوالی که داشتم بپرسم؟

حین تماشای فیلم کلاس هر سوالی داشتید یادداشت کنید. سپس از طریق واتس اپ، تلگرام یا ایمیل به دلخواه خود سوالات تان را مطرح کنید. سپس طی کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ برای شما ارسال می شود.

وقتی با دوستانم صحبت می کنم می گویند تو که هیکلت خوبه اما من از بدنم راضی نیستم. آیا این کلاس به من کمک می کند؟

از خودتان بپرسید آیا برای دیگران و نظر دیگران زندگی می کنید یا برای رضایت خودتان دست به اقدام  می زنید؟ آموزش های این کلاس آنلاین از هر چیزی برای شما واجب تر است. اگر اینچنین نبود که بعید است اصلا نگران پول تان نباشید. زیرا این کلاس گارانتی ۱۰۰ % دارد. پس خیالتان راحت باشد.

اگر از این کلاس نتیجه نگرفتم چی؟

به شما حق می‌دهم! مقالات، کتاب‌ها و حتی بسیاری از روان‌شناسان ادعا می‌کنند که می‌توانند بی ارادگی را درمان کنند اما در عمل می‌بینیم که اکثر آنها ناتوان هستند. اما ما به کارمان اعتماد کامل داریم، پس گارانتی بازگشت وجه را برای شما قرار دادیم! برای این که خیالتان راحت باشد. اگر احساس کردید که این آموزش مناسب شما نیست، کافی است که درخواست بازگشت وجه بدهید و تمام وجه خود را دریافت کنید. (البته مطمئنم که اصلاً به چنین چیزی فکر نخواهید کرد زیرا این کلاس اینقدر کاربردی است که حد ندارد!)

من حتی به روان پزشک هم مراجعه کردم، اما اثری نداشت. کلاس غیر حضوری شما چه کاری می‌تواند بکند؟

ما باورداریم که کم بودن اراده چیزی نیست که با دارو و روانپزشک درمان بشود! اراده قرص ندارد! ما در کلاس آنلاین اراده لاغری، به شما تکنیک‌ها و باورها و مهارت‌هایی را ارائه می‌کنیم که بتوانید با اعتماد به نفس زیاد، اراده خود را قوی کنید و از زندگی بیشترین بهره و لذت را ببرید.

  می‌توانم این دوره را به صورت اشتراکی خریداری کنم؟

خوشحال می شویم که این دوره را با اعصای خانواده خود مثل پدر، مادر، همسر یا فرزندان تان به اشتراک بگذارید تا اگر آنها می خواهند به هدفی برسند، رشد کنند. اینگونه ما جامعه ای پر از انسان های قوی و با اراده داریم.

این مطلب را بخوانید :  جزیره کاهش وزن

بدون نظر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

مقالات

در شبکه های اجتماعی با ما باشید

در تلگرام و اینستاگرام رادیو لاغری را جستجو کنید

ثبت نام دوره آموزشی

ایمیل تان را اینجا وارد کنید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید

advertisement
JoomShaper