کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک
کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک

 

 

تا حالا پرسیده اید؟!

چرا هرگاه رژیم غذایی شما با شکست مواجه می شود پای اراده را وسط می کشید؟!

به کارگاه آموزشی کاهش وزن بزرگ خوش آمدید

 

 فیلم کارگاه کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک
۴ ساعت تا تغییر بزرگ شما برای آب شدن چربی های شکم و ران و بازوهای تان
 
کارگاه کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک در یک نگاه
نوع محصول : دوره دانلودی
طول دوره : ۴ ساعت
مدرس : سینا شریف زاده نویسنده کتاب راز کاهش وزن

این کارگاه به صورت فیلم آموزشی+ پاورپوینت ارائه می شود.

قیمت محصول : ۱۹۹ هزار تومان

Untitled-2

Untitled-51

 

آیا همه ۸۰۰ نفر اشتباه کردند؟!

کارگاه کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک، در ۲ لوح فشرده و به صورت ویدئویی آماده شده تا شما با لم دادن روی صندلی و دیدن فیلم این کارگاه فوق العاده جدید و پر محتوا مطالبی را برای لاغر شدن تان آموزش ببینید. این آموزش ها تا کنون باعث شده که بیش از ۸۰۰ نفر از افرادی که از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی در ارتباط بوده ایم از این کارگاه استفاده کنند و نتیجه ای فوق العاده بگیرند.

6

 

 dv

Untitled-2

 

 

برای اینکه متوجه شوید روی چه چیزی سرمایه گذاری می کنید یک فایل PDF  در زیر این نوشته قرار داده ایم که در آن نوشته شده راجع به چه چیزی به شما آموزش می دهیم و چگونه به آموزش می توانید به یک بدن لاغر دست پیدا کنید.

5

دانلود PDF  کارگاه کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک

 

 

 

 

 

سوالات متداول افرادی که این کارگاه را تهیه کرده اند و یا تمایل به تهیه آن دارند و پاسخ سینا شریف زاده به شما دوستان

 

سوال شماره ۱: آیا با دیدن این فیلم من لاغر می شوم؟!

جواب : شما با دیدن یک صحنه ناراحت کننده نسبت به روح لطیفی که دارید ناراحت می شوید. اما پس از چند دقیقه یا چند ساعت آن صحنه ناراحت کننده یا دلخراش را فراموش می کنید. با دیدن صحنه های ناراحت کننده در شما تغییری پایداری به وجود نمی آید. به این دلیل که از شما درخواستی در آن نشده که بخواهید به خاطر بسپارید. اما در دوره کارگاهی کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک شما می آموزید چرا چاق شده اید و چه کارهایی را باید انجام دهید تا بدون گرسنگی کشیدن وزن کم کنید. در این مجموعه آموزشی به شما می آموزیم چگونه شروع کنید و چگونه در مسیر لاغر شدن بمانید تا تمامی چربی های بدنتان را آب کنید.

 1

سوال شماره ۲: اگر از این آموزش استفاده کنم چقدر وزن کم می کنم؟

جواب : این سوالی است که بسیاری از افراد می پرسند. انسانها همیشه به دنبال یک نتیجه مشخص برای موفقیت در کاهش وزن هستند و با چقدر این سوال را می پرسند. با تجربه ای که طی چند سال آموزش دادن به افراد برای لاغری داشته ام به جرات می توانم بگویم اگر آنچه در این دوره برای شما آماده کرده ایم را دنبال کنید و آنچه آموخته اید اجرا کنید بدون داشتن ورزش منظم طی ۶۰ روز آینده حداقل ۱۰ کیلو گرم از وزنتان کاهش پیدا می کند.

اگر تمایل داشته باشید تحرک کنید، بیش از ۱۲ کیلو گرم از وزنتان را می توانید در کمتر از ۶۰ روز به کمک این مجموعه کاهش دهید و با شکم و ران لاغرتر ظاهر شوید.

سوال شماره ۳ : پس از سفارش آنلاین این محصول چقدر طول می کشد تا به دست من برسد؟

کاربرانی که این محصول را سفارش می دهند تنها ۳ روز طول می کشد تا محصول را دریافت کنند. این محصول با پست پیشتاز ( سریع ترین پست ) به شکل رایگان برای شما ارسال خواهد شد. اینگونه شما برای پست این محصول مبلغی پرداخت نخواهید کرد.

4

سوال شماره ۴ : من می خواهم این کالا را سفارش بدهم باید چه کاری انجام بدهم؟

روی سفارش آنلاین کلیک کنید تا به صفحه پرداخت وارد شوید. پس از پر کردن اطلاعات اولیه ( نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس و کدپستی) روی پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به صفحه اصلی پرداخت وارد شوید. با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم ( رمز اینترنتی ) و کد درج شده روی کارت و همچنین تاریخ روی کارت می توانید خرید کنید. دقت کنید اطلاعات روی کارت نزد بانکی که پذیرنده کارت است باقی می ماند و اطلاعات کارت در سایت ما ذخیره نمی شود.

سوال شماره ۵ : من تصمیم گرفتم این محصول آموزشی را سفارش دهم اما رمز دوم ندارم. چگونه خرید انجام دهم؟

11

تمامی خرید های اینترنتی با رمز دوم انجام می شوند.اگر رمز دوم ندارید می توانید مبلغ این محصول را برای ما کارت به کارت کنید و بلافاصله به شماره تماس ما پیامک ارسال کنید.

شماره روی کارت جهت پرداخت کارت به کارت

شماره برای پرداخت کارت به کارت : ۶۷۹۹ ۵۳۴۰ ۹۹۷۱ ۶۰۳۷


به نام سینا شریف زاده پذبرنده بانک ملی

شماره تماس برای برقراری ارتباط با پیامک ۰۹۱۹۵۲۰۳۸۸۵

بلافاصله بعد از دریافت پیامک توسط ما، با شما تماس برقرار می کنیم. برقراری تماس با شما هنگام پست و بعد از دریافت بسته توسط شما نیز انجام می گیرد تا مطمئن شویم که بسته به دست شما رسیده است.

سوال شماره ۶ : من دقیقا چه چیزی هنگام خرید از متصدی پست دریافت می کنم؟

شما پس از سفارش محصول از سایت ما یک ایمیل دریافت می کنید که شامل ۲ جلسه تصویری + ۱ کتاب الکترونیک  هدیه مخصوص برای شماست.هدیه مخصوص شما به ارزش ۲۹ هزار تومان شامل کتاب الکترونیک و کتاب صوتی راز کاهش وزن می باشد.

 

سوال شماره ۷ : تا حالا خیلی وزن کم کرده ام اما بعد از مدتی دوباره چاق شده ام! آیا این محصول به من کمک می کند پس از لاغری وزنم را ثابت نگه دارم؟!

در هر برنامه ای که شروع کرده اید به دنبال تحرک بیشتر یا کمتر خوردن بوده اید. وقتی به دنبال چنین اصولی باشید که می دانید یک تغییر پایدار در شما به وجود نمی آورد، احتمال موفقیت شما کم می شود. زیرا کمتر خوردن یا تحرک بیشتر را برای شما به یک عادت همیشگی تبدیل نمی کند زیرا لذت بخش نیست. دوره کارگاهی کاهش وزن بزرگ با تغییرات کوچک دقیقا به دنبال یک کاهش وزن با شیب آهسته و در عین حال ماندگاری فوق العاده خوب برای شماست. اینگونه که خوردن صحیح غذا برای شما فوق العاده لذت بخش و قابل قبول می باشد. دقت کنید پس از آموزش های این دوره و انجام تمرینات این دوره دیگر غذا به شما دستور نمی دهد. بلکه این شما هستید که خوردن تان را بدون ناراحتی و با احساس فوق العاده خوب تحت کنترل قرار خواهید داد.

 

 10

سوال شماره ۸ : من با رژیم گرفتن لاغر شدم اما احساس می کنم وزنم در حال برگشت است. آیا این مجموعه می تواند به من کمک کند؟

جواب : بله . این مجموعه برای افرادی طراحی شده است که  به هر دلیلی شکست خورده اند یا احساس می کنند در حال شکست خوردن هستند. منظور از شکست یعنی بازگشت وزن به حالت اول ( چاق شدن ) است. این دوره همچنین برای افرادی آماده شده که دوست ندارند رژیم غذایی بگیرند و یا با گرفتن رژیم غذایی عصبی می شوند. از هر ۱۰۰ نفر که رژیم غذایی می گیرند ۹۵ نفر شکست می خورند. پس این امری طبیعی است که افراد این نکته را درک کننده که داشتن رژیم غذایی برای همیشه ممکن نیست.

 

این مطلب را بخوانید :  ثبت نام کلاس آناتومی پرخوری

 

سوال شماره ۹ : آیا در این روش می بایست رژیم خاصی بگیرم؟ یا کالری شماری کنم؟ باید غذای خاصی را میل کنم یا غذای خاصی را حذف کنم؟

در روشی که سینا شریف زاده با آن وزن کم کرده شما رژیم غذایی خاصی نمی گیرید.غذایی را حذف نمی کنید.هر غذایی که بخواهید میل می کنید. بدون هیچ ابزار اندازه گیری! سینا شریف زاده در این دوره به شما می آموزد تا از آن ابزاری که در وجودتان دارید استفاده کنید! ابزاری که اگر پیدایش کنید و طرز دقیق استفاده از آن را بیاموزید دیگر کاهش وزن برای یک عمر، برای شما از حالت رویا به حقیقتی دست یافتی بدل می شود.

مطمئن باشید وقتی چیزی را از لیست غذاها حذف کنید اتفاق خاصی از نظر کاهش وزن برای شما در بلند مدت نمی افتد. حذف بلند مدت مواد غذایی هیچ اثر مطلوبی از نظر کاهش چربی موضعی برای شما ندارد. این امری است که تحقیقات دانشگاه هاروارد بر روی افراد چاق نشان می دهد که اگر مواد قندی برای بیش از ۲ ماه از لیست غذایی افراد چاق حذف شود کاهش چربی معنی داری به وجود نمی آید. این بدین شکل نیست که می توان حجم زیادی قند خورد و لاغر شد! این یعنی اینکه می توان بدون حذف قند از لیست غذایی و استفاده به جا از هر ماده ای که دوست داریم لاغر شویم و لاغر بمانیم. این نکاتی است که نوع اجرا کردن آن را در این دوره برای افراد شرح می دهیم.

سوال شماره ۱۰ : فکر می کنم شرکت حضوری در این کارگاه می تواند خیلی بهتر از داشتن فقط ۲ جلسه باشد. آیا جلسات تصویری تمام نکات لازم را به همراه دارند؟

 

اصلا نگران نباشید و متن زیر را مطالعه کنید.

یکی از بزرگترین نگرانی های افرادی که می خواهند این محصول را سفارش دهند این نکته است که اگر سوالی برایم پیش آمد چطوری آن را بپرسم؟ شما پس از سفارش این محصول و بلافاصله محصولی آموزشی را دریافت می کنید که به همراه آن یک گذر واژه وجود دارد. کار گذر واژه این است که شما دقیقا به ما وصل می شوید و هر زمان که سوالی از ما بپرسید بلافاصله به پاسخ آن را دریافت می کنید. حال اینکه اتصال شما با ما چگونه انجام می شود؛ همگی این توضیحات در برگه مخصوص شما با گذر واژه شما وجود دارد. پس نگران این نباشید. زیرا اگر مطلبی را نتوانستید درک کنید و یا سوالی راجع به آن داشتید به سرعت از ما از طریق سایت خواهید پرسید و سریع پاسخ آن را دریافت خواهید کرد.

9

سوال شماره ۱۱ : در این فیلم آموزشی که برای من ارسال می کنید، چه کسی آموزش می دهد؟

سینا شریف زاده رکوردار کاهش وزن ۸۰ کیلو گرمی، نویسنده کتاب راز کاهش وزن و مدرس دوره های جزیره کاهش وزن این دوره را آموزش می دهد. سینا شریف زاده مدرس یک گروه از محقیقین در زمینه کاهش وزن است. هر کدام از محصولات این سایت، تحت نظر محقیقین و اساتید در زمینه کاهش وزن تولید و آماده عرضه شدن می شود.

7

 سوال شماره ۱۲ : من نمی توانم اینترنتی پول پرداخت کنم. چطوری این محصول را سفارش دهم؟!

xfvbfds

dv

Untitled-2

 

نظر کتبی افرادی که این دوره را سفارش داده اند و از آن استفاده کرده اند :

 

میترا.ن  از شیراز

من این کارگاه رو به پیشنهاد دوستم سفارش دادم! دوستم گفت که ما که این همه راه رو رفتیم اینم یکی مثل بقیه بذار امتحانش کنیم. قبل از سفارش این کارگاه فکر کردم آقای شریف زاده می خوان مثل بعضی از افراد راجع به تکنیک های ذهنی عجیب و غریب صحبت کنن که خوشبختانه دیدم نه. آقای شریف زاده دقیقا مثل یک کلاس هر موضوع رو توضیح دادن و تمرینات فوق العاده ساده ای هم که برای ما طراحی شده بیان کردن. خوبیه تمرینای این کارگاه به اینه که بیشتر شبیه به یک بازی نویسندگی می مونه تا اینکه بخوایم به خودمون فشار بیاریم و به این فکر کنیم که کی باید چی و چقدر بخوریم. من از اینکه این دوره ۲ دی وی دی رو سفارش دادم خوشحالم. به شما هم پیشنهاد می کنم این کارگاه رو سفارش بدید.

 

این مطلب را بخوانید :  مجموعه آموزش حرکات ورزشی و تناسب اندام

سعید.ح  از همدان

از ۲۲ سالگی و بعد از یه شکست بد احساسی ناخودآگاه پرخور شدم. ورزش رو کنار گذاشتم و حالتی شبیه به افسردگی در من به وجود اومد. تا دو ماه پیش که تو فیسبوک یه آگهی دیدم مربوط به رادیو لاغری. پیش خودم گفتم ایول. باید روی کدوم موج رادیو دنبالش بگردم تا اینکه دیدم یه آدرس اینترنتی داره. وقتی آدرس رو تایپ کردم دیدم به به. پره از فایلهای صوتی رایگان.منم خوراکم دانلود بود. شروع کردم چندتاشو دانلود کردن. فایل اول راجع به پیاده روی رو گوش دادم که در من تاثیر خوبی گذاشت. شروع کردم به راه رفتن و کمی سرعتم رو زیاد کردم. بعد از چند روز از تکنیک اینتروال که آقای شریف زاده توضیح داده بود استفاده کردم. کل بدنم پر از خون شده بود و بعد از سالها وجود خودمو احساس کردم. وقتی دیدم آقای شریف زاده هر هفته یک فایل صوتی تو رادیو لاغری میذاره و این همه بازدید کننده داره سایتش گفتم باید حتما یه چیزی باشه که می تونه منو به لاغری برسونه. من بارها تو رژیم گرفتن شکست خورده بودم. اما با استفاده از این کارگاه تا حالا طی یک ماه و نیم بدون گرسنگی کشیدن ۷ کیلو وزن کم کردم و به نظرم عالی بوده. مرسی آقا سیناااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.

 

 

 

نازنین . ش از زاهدان

 

کل دی وی دی ها رو زیرو رو کردم دیدم یه برنامه غذایی هم نداره این. کلی عصبی شدم و به آقای شریف زاده ایمیل زدم که من پول دادم پس کو رژیمتون! آقای شریف زاده توضیح داد کلا رژیم نمیده و اعتقادی به رژیم گرفتن نداره. بهم پیشنهاد کرد که اونچه در فیلم ها هست رو اجرا کنم. اولش حالم گرفته شد. شروع کردم به دوباره با دقت دیدن فیلمها. جزوه ای که در بسته بود رو سیاه کردم از نوشته. بار اول اصن متوجه نشدم چی می گفت اما بار دوم با دقت انقدر نکته برداشتم که تعجب کردم. آقای شریف زاده هم یه چیز جالب گذاشته بود تو بستم که حسابی خستگی مو در کرد.

 

سینا. ر از خرمشهر

تو ۲۹ سالگی با قد ۱۹۵ به وزن ۱۱۵ کیلو رسیدم. شاید متناسب به نظر می رسیدم اما حالم به هم می خورد از خودم. دختر خاله ام که ۲۰ سالشه گفت این کارگاه رو تهیه کرده و دیده . وقتی ازش خواستم مجموعه رو بهم بده، گفت عمرا بت نمیدم! گفتم چرا خوووووب. گفت تو همیشه مسخرم می کردی اما حالا دیدی وزن کم کردم اومدی کمک می خوای؟ بهم مجموعه رو نداد و من اومدم تو سایت با اینکه زورم می اومد اما پول دادم و خریدم. اول از دختر خالم تشکر می کنم که مجموعه رو نداد بم. دوم از آقای شریف زاده تشکر می کنم که چشم منو به حقیقت باز کرد.

 dv

 

 

 

مهسا . ر اهواز

من وزن زیادی کم کردم اما با رژیم. به جایی رسیدم که دیدم نمی تونم ادامه بدم و مطمئن بودم دوباره چاق میشم. از طریق آگهی سایت اومدم تو سایت و رفتم سراغ رادیو لاغری و خودمو باش سرگرم کردم. خیلی خوب بود. اول اینکه از سایت سینا شریف زاده متشکرم برای به وجود آوردن این رادیو اینترنتی خوب و رایگان. دوم اینکه بعد از کلی کلنجار با خودم این کارگاه رو سفارش دادم. یک ساعت اول رو که دیدم حالم گرفته شد. گفتم پس کی می گه چیکار کنیم؟ تا اینکه حلقه دوم رو گذاشتم تو لپتاپ و دیدم به به  شروع شد. اونجا بود که متوجه شدم باید ذهنم آماده میشده تا مطالب رو بفهمم. شاید باور نکنید تا حالا ۵۰ کیلو وزن کم کردم. ۴۰ کیلو اول با رژیم و ۱۰ کیلو بقیش با روشی فوق العاده که آقای شریف زاده لطف کردن و دارن آموزش میدن. مرسی و ایول به بچه های اهوازی.

 

 علی . ب از آستارا

سلام آقای شریف زاده. بسته چهار روز بعد از سفارش دادن به دستم رسید. به نظرم آموزشهایی که در این دو DVD دادید، بهتر از خیلی از اراجیف و مزخرفاتیه که راجع به رژیم گرفتن تا حالا شنیدیم یا می دونیم. فقط از شما یک درخواست دارم. لطفا دوره اصلی که در این کارگاه ازش نام بردید رو زودتر آماده کنید و تا آماده شدن اون دوره فایل های آموزشی مکمل این دوره رو برامون ارسال کنید. از اینکه به تک تک ایمیل هایی که بهتون دادم جواب میدید ممنونم. بازم برام سوال به وجود اومد می پرسم. راستی آقای شریف زاده اینم بگم هر وقت که کم پیش میاد خطایی کنم، میشینم و قسمتهایی از فیلم آموزشی رو می بینم.جواب خیلی از سوالاتی که هیچ متخصصی بهشون نتونسته بود جواب صحیحی بده تو آموزش هاتون هست. ممنون از شما

 

این مطلب را بخوانید :  جزیره کاهش وزن

الهام . ض از تهران

سلام آقای شریف زاده. دانشجوی دکتری روانشناسی هستم. اما راجع به خودم خیلی کمتر از این می دونستم که شما می دونستید. پیش خودم گفتم آقای شریف زاده از کجا می دونن من چطوری هستم. من بعد از دیدن این کارگاه متوجه این موضوع شدم که چه اشتباهات بدی داشتم. من کلا از خوردن غذا لذت نمی بردم و همیشه در حال کنترل بودم. وقتی این مطالب خیلی منطقی توسط شما رو دیدم متوجه این موضوع شدم که دقیقا درست می فرمایید. با اجرای آنچه آموزش دادید خیلی سبک تر شدم. هم ذهنم دیگه درگیر نیست هم لباسام راحتتر میره تنم. دیگه هم وسواس در زمینه خوردن رو کنار گذاشتم و با خیال راحت غذامو می خورم. البته باید اینو بگم که روند کاهش وزن من کند پیش میره و منتظر دوره جزیره کاهش وزن هستم و مطمئنا اون رو تهیه می کنم.

 

نسترن . ع  از کرمانشاه

دوستان توجه کنید در این مجموعه آقای شریف زاده روی اسلاید صحبت می کنن و فیلم خود کارگاه نیست. من اول فکر کردم تو فیلم تصویر خود آقای شریف زاده هست که می بینیم اما دیدم که اینطور نیست! به هر حال صدای خوب آقای شریف زاده و از طرفی مطالبی که عنوان می کنن تو این کارگاه واقعا ارزششو داشت. از آقای شریف زاده می خوام که اگر دوره ای متفاوت دارن تو سایت بذارن و اینبار با فیلم برداری از خودشون در حال صحبت کردن انرژی ما رو دوچندان کنن.

 

ساسان . م  از  رودبار

 

مطمئنم تا حالا انقدر پول دادم بابت دارو و رژیم و ورزش که شاید این مبلغ برای دوره کارگاهی یک صدم اونا هم نمیشه. من این دوره رو یک هفته پیش سفارش دادم که بعد از ۴ روز رسید دستم. دیروز قسمت اول کارگاه رو دیدم و مطالبی هم ازش یاد گرفتم و دو روزه دارم تمریناشو انجام میدم. خوبیش اینه که لازم نیست خیلی وقت بذاریم. من که فکر می کردم روزی  ۱۵ دقیقه خیلی زیاده بیشتر دارم وقت میذارم. مخصوصا یکی از تمرینا که آدم وقت نوشتن دستش گرم میشه و نیم ساعتی می نویسه. قبلا فکر می کردم شیوه آقای شریف زاده تلقینی یا هیپنوتیزمیه. اما الان متوجه شدم که هیچکدوم نیست و با آموزش اصولی ساده و بدون داشتن اراده هم میشه وزن کم کرد. البته من تازه دو روزه شروع کردم. باور دارم و مطمئنم نتیجه ای شبیه به دیگر دوستان می گیرم.

 Untitled-2

 

رضا.ن از کرج

داستان چاق شدنم خیلی عجیبه اما از سن ۱۵ سالگی یک دفعه خیلی چاق شدم. سایتهای زیادی رو گشتم. از بعضی سایتها هم محصولاتی خریدم که حالت آموزشی داشتن. بعضیا ورزشی بودن.بعضیا تکنیک های هیپنوتراپی بودن. اما برای من کارساز نبود. یعنی هر کاری کردم نمی تونستم متقاعد بشم که می تونن بهم کمک کنن. با کتاب آقای شریف زاده سال ۹۲ توی نمایشگاه کتاب آشنا شدم. چند ورقی زدم و سریع خریدمش. تا ۶ ماه اصلا نگاش نکردم. فکر کنم زمستون ۹۲ بود که کتاب رو مطالعه کردم. وقتی کتاب رو می خوندم عملا رژیم غذایی رو کنار گذاشتم چون یک باور جدید در من به وجود آورده بود. مطالعه کتاب یک ماهی طول کشید و من طبق معمول یه چیز کامل تر می خواستم. تو اینترنت سرچ کردم. اونموقع آقای شریف زاده سایت نداشتن. اواسط سال ۹۳ با نشریه ای که کتاب رو چاپ کرده بودن تماس گرفتم. چند روزی طول کشید تا تونستم با آقای شریف زاده ارتباط برقرار کنم.

آقای شریف زاده گفتن که کارگاه حضوری دارن اما توی شهرستان بود و من نمی تونستم برم. از آقای شریف زاده خواستم سی دی صوتی کارگاه هایی که دارن رو خریداری کنم ازشون. ایشون که صدای کارگاه ها رو ضبط می کنن برای من هر هفته یک سی دی صوتی ارسال می کرد. من که با کتاب ایشون آشنا بودم، مطمئن بودم این روش به من جواب میده. وقتی شروع کردم تمرینات فوق العاده جزیره کاهش وزن رو چیزی در حدود ۱۴۵ کیلو بودم. دوره آموزشی بعد از ۳ ماه تموم شد. بعد از ۳ ماه ۲۴ کیلو وزن کم کرده بودم. این بیشترین میزان کاهش وزن من بود و حسابی خوشحال بودم. تو ماه پنجم پدرم که چند سالی بیمار بود فوت شد. زندگیم سیاه شد. بعد از ۲ هفته از فوت پدرم یک ایمیل برای آقای شریف زاده ارسال کردم. ایشون بعد از ۲۴ ساعت با من تماس گرفت تا به من تسلیت بگه. وقتی صدای آقای شریف زاده رو پشت تلفن شنیدم شروع کردم به گریه کردن. آقا سینا الان یکی از دوستهای من شده. با اینکه آخرین بار ۲ ماه پیش تلفنی صحبت کردیم و به دلیل مشغله کاری فقط به ایمیل های من پاسخ میدن. همین پاسخ های ایشون بوده که تونسته منو در مسیر صحیح نگه داره. من این کارگاه رو برای پسر خواهر عزیزم که ۱۸ سالشه سفارش دادم و خودمم این دی وی دی ها رو دیدم. تمامی هر آنچه لازمه یک فرد بدونه برای لاغر شدن به شما یاد میده و از همه مهمتر اینکه هر سوالی داشته باشید بهش پاسخ داده میشه. وای چقدر حرف زدم.

خلاصه این کارگاه عالییییییییییه . به شما پیشنهاد می کنم از دستش ندید.

 

Untitled-2

 

8

۹ نظر

۹ دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 • ایمان لطفی گفت:

  من راه های زیادی امتحان کردم . اما راه شما برام جالب بود امتحان کردم و در کمال تعجب تاثیرشو دیدم. جالب اینجاست که مدتهای بیشتریه که دارم این آموخته ها رو اجرا می کنم. ممنون از پشتیبانی خوبتون

 • علیرضا بختیاری گفت:

  جدیدا وب سایت های زیادی با این موضوع سبز شدن که به شما کمک می کنیم بدون رژیم غذایی وزن کم کنید. بعضیا که پول خون باباشونو می گیرن بعضیا هم معلوم نیست شیوه کارشون چطوریه! من به این دلیل که رشته روانشناسی می خونم و خودم چاق هستم علاقه داشتم بدونم روش شما چطوریه. من به همه سایتهایی که سر زدم ایمیل زدم. از همه زودتر همین وب سایت جوابمو داد. اقای شریف زاده به من قول دادن اگر این محصول برای من کارساز نبود پولمو بهم پس بده. خوشم اومد و جالب بود برام. این دوره چند ساعته رو سفارش دادم. الان ۶ هفته از شروع برنامم می گذره و باید با خوشحالی و در کمال تعجب بگم نزدیک به ۴/۵ کیلو از وزنم کم شده. کافیه فقط به چیزهایی که یاد گرفتید عمل کنید. این روش یک روش فوق العاده است. لطفا گول وب سایتهای که بهتون قول میدن سیکس پک در میارید با روششونو نخورید.

  از شما سپاسگذارم و همچنین از سرعت در پاسخ دهی شما

  بختیاری از کهکیلویه بویر احمد

 • parmida گفت:

  سلام من تو حسابم پول نیست نقد دارم ولی خیلی تمایل دارم که این محصول رو بخرم .یه سوال دارم .فردا صبح میتوانم از بانک به حساب شما واریز کنم؟شماره حساب رو میدهید؟

 • ايناز گفت:

  سلام من چند روزه این محصول رو سفارش دادم امروز لینک های دانلود همایش واسم إیمیل شده ولی باز نمیشه لطفا رسیدگی کنین😞😞😞

 • ايناز گفت:

  ایمیلی وأسم نیومده و همچنان همون طوره

 • ايناز گفت:

  سلام من این محصول رو سفارش دادم ب دستمم رسید اما کتاب واسم إرسال نشده 😐

  • sina sharifzadeh گفت:

   سلام

   به همراه این محصول فعلا و به مدت محدود فقط همایش کاهش وزن + کتاب الکترونیک را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهیم و کتاب کاغذی تنها برای اعضای جزیره کاهش وزن قابل تهیه است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

مقالات

در شبکه های اجتماعی با ما باشید

در تلگرام و اینستاگرام رادیو لاغری را جستجو کنید

ثبت نام دوره آموزشی

ایمیل تان را اینجا وارد کنید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید

advertisement
JoomShaper